Warszawa, 19 marca 2013 – Dziś obchodzimy sześć lat od momentu opublikowania pierwszego wpisu na JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Impreza z tej okazji, nazwana „7 lat tłustych” odbyła się w minioną sobotę w mieszkaniu JP.

Zdjęcia z wydarzenia znaleźć można już na facebooku oraz na fotoblo Jej Perfekcyjności. W imprezie, która rozpoczęła się niecałe 45 minut od powrotu trans do Polski z Irlandii, wzięło udział kilkoro znajomych. Sama JP podkreśliła, że nie chciała organizować z powodu swojego powrotu dużej imprezy.

– Fizycznie nie do ogarnięcia byłoby to całe zamieszanie – podkreśla Jej Perfekcyjność. – Tym bardziej, że w najbliższą sobotę kolejna duża impreza, tym razem pożegnanie mojego współlokatora. A zaraz po świętach kolejna, na przywitanie mojego… To się robi naprawdę hardcore’owe!

Pierwsza informacja „To wszystko nie tak miało być” rozpoczęła działalność witryny 19 marca 2006. Jej głównym celem jest informowanie o życiu i działalności znanej trans Jej Perfekcyjności. Jedną z flagowych akcji jest Zapytaj Jej Perfekcyjność, dzięki której każdy może oczekiwać publicznej odpowiedzi na zadane trans pytania. Od roku 2008 serwis jest także patronem medialnym Międzynarodowego Dnia Paris Hilton.
Od początku istnienia strony zmieniło się niemalże wszystko. Niezmienne pozostają tylko dwie rzeczy: ascetyczna szata graficzna oraz… główna bohaterka zamieszczanych tutaj informacji. Od 2008 roku działa parodia serwisu, której główną bohaterką jest… Jej Performatywność. Informowaliśmy o tym tutaj.

– Siedem lat bloxa oznacza, że co najmniej od 7 lat staram się działać i istnieć – zamyśla się JP. – To siedem lat różnych działań, akcji, ale i po prostu ciężkiej pracy. Tylko tyle mogę dziś powiedzieć na temat urodzin, bo muszę… wracać do pracy. Czekają na mnie maile, spotkania, teksty do napisania.

Trzy lata temu JejPerfekcyjnosc.blox.pl został najpopularniejszym trans-blogiem w Polsce.


Wygląd JejPerfekcyjnosc.blox.pl nie zmienił się znacząco przez 7 lat


W prezencie na urodziny, Jej Perfekcyjność otrzymała swój portret

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!