Warszawa, 3 lutego 2013 – Kolejny kamień milowy za nami – dziś na stronie MiloscDnia.blogspot.com ukazała się tysięczna Miłość Dnia JP! To oznacza, że w obecnej wersji strona istnieje już prawie 3 lata.

Z okazji wyjątkowego wydarzenia, trans przygotowała filmik, w którym znajdują się wszystkie dotychczasowe miłości. Wideo, opublikowane w jej kanale YouTube.com trwa blisko 7 minut i składa się ze zdjęć Miłości Dnia, zmieniających się w szybkim tempie.

– Strona MiloscDnia.blogspot.com to mój hołd oddany pięknu męskiego ciała – tłumaczy Jej Perfekcyjność. – Codziennie pojawia się na niej dokładnie jedno zdjęcie, prezentujące atrakcyjnego młodzieńca. W pewnym sensie, ta strona to także opowieść o moim guście.

Galeria Miłości Dnia początkowo funkcjonowała w ramach strony Jej Perfekcyjności w serwisie facebook.com. Niestety jednak, po skasowaniu strony przez administrację facebook.com, nie udało się odzyskać jej zawartości. Dlatego właśnie 10 maja 2010 wystartowała jako niezależny serwis. W ten sposób trans chciała się uniezależnić od facebooka.
Okazuje się, że decyzja była słuszna i przyczyniła się do wzrostu popularności Miłości Dnia. Wskazują na to statystyki rosnącego cały czas w siłę serwisu. Większość odwiedzających stronę pochodzi oczywiście z Polski. Nie brakuje jednak innych krajów. Kolejne pod względem liczby odwiedzin MiloscDnia.blogspot.com są: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Niemcy, Francja, Hiszpania, Irlandia, Holandia i Brazylia. Najpopularniejsze Miłości Dnia to niemal ex ecuo 6 marca 2011 oraz 8 września 2010.

– Cieszę się, że inni doceniają piękno tak, jak ja – tłumaczy Jej Perfekcyjność. – I choć zarzucać można mi, że zdjęcia tam prezentowane wspierają pewien stereotyp dotyczący obowiązującego kanonu urody męskiej, to wybierając je, kieruję się tylko swoim gustem.

Trans podkreśla, że choć dzisiejsza Miłość Dnia jest w pewnym sensie wyjątkowa, to nie kierowała się jakimiś szczególnymi uwarunkowaniami, wybierając ją. Podkreśliła, że wszystkich chłopców na stronie podziwia po równo i stąd nie chce wyróżniać jakoś specjalnie tego jednego.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!