Warszawa, 5 stycznia 2013 – Kolejna urodzinowa impreza – tym razem pod hasłem „Poznaję świat, bo mam sześć lat” już za dwa tygodnie. Trans i jej znajomi świętować będą kolejne urodziny fotoblo.JejPerfekcyjnosc.pl.

Styczniowe imprezy urodzinowe fotoblo stały się tradycją dawno temu. Jej Perfekcyjność nie świętuje bowiem nigdy swoich urodzin, skupiając się na celebracji kolejnych rocznic powstania fotoblo, bloxa i bloga.

– Myślę, że to ciekawsze i ważniejsze wydarzenia – wyjaśnia JP. – Ostatnio do tej listy dołączyły urodziny Meliny, czyli mojego mieszkania. Dzięki temu kolejne imprezy zaplanowane są na styczeń, marzec, maj i listopad. W sam raz!

Trwający karnawał sprzyja imprezowaniu. Dlatego też Jej Perfekcyjność spodziewa się kilkudziesięciu osób. Wszyscy będą bawić się w jej mieszkaniu. Na pewno nie zabraknie torta, który zostanie przygotowany z myślą o tej imprezie przez profesjonalistkę. Rok temu atrakcją wieczoru były babeczki z wypisaną na nich nazwą imprezy „STOLAT FOTOBLO”.
Fotoblo odrodził się 27 stycznia 2010, po usunięciu poprzedniej jego wersji z serwisu sieci Play. Tam funkcjonował wcześniej – będąc najpopularniejszym fotoblogiem serwisu – przez bardzo długi czas. Przeniesienie spowodowane było zmianami w samej strukturze serwisu, który rezygnował z blogów i części społecznościowej. Serwis playmobile.pl zapowiedział użytkownikom w specjalnej wiadomości, że tym, którzy wyrażą chęć, ocalą blogi. Jej Perfekcyjność podkreśla, że nikt potem z nią się w tej sprawie nie kontaktował. Ponad 10,5 tys. zdjęć i blisko 2 tys. wpisów po ponad 3 latach istnienia fotobloga zostało skasowanych bezpowrotnie. Trans nawet nie podejmowała próby archiwizacji – podkreśliła, że jest to fizycznie niemożliwe. Poza tym, jak wytłumaczyła, wszystkie zdjęcia posiada w oryginalnej wersji na swoim komputerze.

– Moj fotoblo jest dla mnie ważny, pozwala mi zapamiętać ludzi, wydarzenia i emocje – tłumaczy Jej Perfekcyjność. – Rok rocznie przygotowywane podsumowanie fotograficzne minionych 12 miesięcy jest dodatkową okazją, by powspominać drobnostki, z których składa się moje życie.

Niedawno fotoblo zmienił adres na fotoblo.JejPerfekcyjnosc.pl, pojawiła się także możliwość facebookowego „lubienia” poszczególnych wpisów. Trans dokonała także niewielkich zmian kosmetycznych w wyglądzie strony, czyniąc ją czytelniejszą i wygodniejszą w obsłudze.


Logo imprezy „Poznaję świąt, bo mam sześć lat”


Tak wygląda fotoblo.JejPerfekcyjnosc.pl


To poprzednia wersja fotoblo – w serwisie Playmobile.pl

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!