Warszawa, 8 sierpnia 2012 – Dziś po południu trans opuści Warszawę. Do stolicy wrócić zamierza dopiero przed końcem sierpnia. Czas spędzać będzie na Pomorzu.

Dzisiejsza podróż Jej Perfekcyjności do domu rodzinnego otwiera serię mniejszych wojaży, które odbędzie na Pomorzu. Po kilku dniach spędznych z rodziną, zamierza wyjechać do Rewala.

– To miejsce zawsze mi się będzie dobrze kojarzyć – wyjaśnia JP. – Tam spędziłem kilka wakacji z rzędu, siedząc za każdym razem po 8-9 tygodni w tym mieście. Więc nie dziwcie się, że chcę tam wracać.

Nie powinno to dziwić tym bardziej, że na miejscu znajdują się bliscy znajomi trans. To właśnie z nimi JP spędzi krótki czas, na jaki chce się tam zatrzymać. Ostatecznie jednak celem jej podróży jest Władysławowo. Na miejscu Jej Perfekcyjność spodziewana jest około 13 sierpnia. Jej pobyt w tej miejscowości (i okolicznym Czarnym Młynie) potrwa właśnie prawie do końca miesiąca.
Na miejscu Jej Perfekcyjność zamierza znów… stanąć za barem! Okazuje się, że dotychczasowy pobyt w lokalnej restauracji, gdzie trans w te wakacje pomagała zaprzyjaźnionemu właścicielowi przez – w sumie – ponad dwa tygodnie, przypadł jej do gustu. Dlatego JP chce jeszcze raz spróbować swoich sił w pracy fizycznej. Na miejscu sprawdza się w roli barmana-kelnera.

– Doświadczenie takiej pracy jest naprawdę ciekawe – wyjaśnia. – Od ponad roku zbierałem się, żeby coś takiego zrobić i aż żałuję, że nie odważyłem się w wakacje 2011. Jako barman-kelner bawię się znakomicie i wydaje mi się, że także goście restauracji Ryba Piła są zadowoleni.

Po powrocie do Warszawy, Jej Perfekcyjność organizuje znów niewielką imprezę dla zamkniętego grona nastolatków zgromadzonych na forum „Klub Gejów Nastoletnich” na innastrona.pl. We wrześniu JP zapowiedziała, że wybierze się na tydzień na wieś nieopodal Puław.

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!