Warszawa, 20 października 2011 – Aktywność Jej Perfekcyjności na polu działalności samorządu studenckiego nie maleje. Wręcz przeciwnie – wydaje się, że w miarę wzrostu doświadczenia, rosną jej aspiracje.

Samo wymienienie wszystkich stanowisk, jakie zajmowała już trans w czasie studiów jest przerażające. Marszałek Parlamentu Studentów UW, dwukrotnie poseł Parlamentu Studentów UW, dwukrotnie członek Senatu UW, członkini Komisji Senackiej ds. Studenckich i Procesu Kształcenia UW, członek Komisji Rewizyjnej Samorządu Studentów UW…

– Ale także członek Rady Wydziału Filozofii i Socjologii UW, członkini Rady Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, członek Zarządu Samorządu Studentów Instytutu Socjologii UW, Przewodnicząca Walnego Zebrania Studentów Instytutu Dziennikarstwa UW, członkini Komisji Prawno-Regulaminowej Parlamentu Studentów UW, Sekretarz Zarządu Samorządu Studentów Instytutu Socjologii UW, członkini Rady Naukowej Instytutu Dziennikarstwa UW i kilku mniej istotnych – kończy Jej Perfekcyjność. – No, nie ukrywam, że lubię aktywność społeczną.

Z racji nowych studiów, trans rozważa Aktualnie trans jest członkinią Komisji Rewizyjnej Samorządu Studentów UW. Pełni także funkcję w Samorządzie Doktorantów UW, gdzie jest członkiem Rady Doktorantów Instytutu Socjologii UW. Do niedawna była także członkinią Komisji Rekrutacyjnej na niestacjonarne studia II stopnia w trybie zaocznym w Instytucie Socjologii UW. Teraz jednak JP zamierza… wystartować w wyborach do Parlamentu Studentów UW!
Nie wiadomo, czy trans nie będzie chciała skorzystać z innych możliwości, jakie formalnie daje jej studiowanie na nowym kierunku oraz czy nie będzie chciała zaangażować się także w działalność innych organów. Niemniej jednak, na pewno w momencie startu w wyborach straci mandat w Komisji Rewizyjnej Samorządu Studentów UW, kończąc dwuletnią przygodę w tym miejscu jako jedna z najaktywniejszych jej członkiń w historii.

– Reprezentowałem już w Parlamencie Studentów UW zarówno Instytut Socjologii UW jak i Instytut Dziennikarstwa UW – wyjaśnia trans. – Mam nadzieję, że tym razem uda mi się reprezentować studentów i studentki Ośrodka Studiów Amerykańskich UW. Liczę na to, że mnie poprą.

Trans organizuje także szkolenia samorządowe dla osób zainteresowanych działalnością prostudencką. Aktualnie szkoleniami zajmuje się głównie w ośrodku dydaktycznym Ksawerów.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!