Warszawa, 25 maja 2011 – Dokładnie o 18.00 w czwartek rozpocznie się spotkanie z autorką i autorem książki „Zakazane miłości”. Poza Piotrem Pacewiczem i Martą Konarzewską zaproszono także Jej Perfekcyjność.

Trans potwierdziła już swoje przybycie i zapowiedziała, że na pewno zjawi się na miejscu. Spotkanie odbędzie się w Sali Spotkań poznańskiego EMPiKu przy ul. Ratajczaka 44.

– Będę podróżować razem z Martą Konarzewską, więc podróż minie mi na pewno błyskawicznie – cieszy się trans. – Dawno się nie widzieliśmy, więc będziemy mieli okazję pogadać o rzeczywistości dokoła nas.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Ciała obce?” podczas Festiwalu Miniatur Kuratorskich? w Poznaniu. Jego współorganizatorem jest Klub „Krytyki Politycznej” w Poznaniu, który właśnie zaprosił trans na ten wieczór. Projekt „Ciała obce” bada punkty styczne oraz możliwości połączenia teorii queer i posthumanizmu.
Trans podkreśla, że na poprzednie zaproszenie związane z książką nie udało się jej dotrzeć z powodu choroby. Przepraszała wówczas bardzo organizatorów Festiwalu „Nienormatograf” w Białymstoku, którzy zaprosili ją do siebie i zaoferowali gościnę.

– Co prawda miałem ostatnio znów przygodę w trakcie podróży pociągiem, który stał ponad godzinę w szczerym polu, ale wierzę, że tym razem nie stanie się nic złego – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Nie chcę zawieść kolejnych osób, bo w sprawie Białegostoku czułem się bardzo źle. Grypa jaka wówczas mnie dopadła, na kilka dni przywiązała mnie do łóżka niemalże dosłownie.

Wstęp na spotkanie będzie wolny. Po dyskusji autora, autorki i bohaterki książki, przewidziana jest rozmowa z publicznością.Wydarzenie na facebooku znaleźć można tutaj.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!