Warszawa, 3 maja 2011 – Odcinek programu „Zawody 24h”, w którym pojawia się Jej Perfekcyjność jest już dostępny on-line. Od kilku dni epizod „Klub nocny” można obejrzeć na vod.onet.pl.

Jej Perfekcyjność wystąpiła w programie w odcinku poświęconym nocnym klubom i tym, co się w nich dzieje. Jako jedyna reprezentowała „bywalców klubów”. Poza nią w programie pojawiają się osoby pracujące w szeroko pojętej gastronomii.

– Są barmani, managerowie, dje, selekcjonerzy – wymienia trans. – Dzięki temu program prezentuje różne perspektywy, które jednak – jak się potem okazuje – są dość spójne i pokazują prawdę o życiu nocnych klubów.

Program nagrywany jest z każdym z gości osobno. Siedząc w studio i nie słysząc wypowiedzi innych osób, kolejno odpowiadają na podobne pytania. Zestawienie tych odpowiedzi daje pełen obrac sytuacji i zjawiska. Trans wypowiadała się m.in. na temat selekcji, cen, obecności narkotyków w klubie, czy też tego, co dzieje się w VIP roomach klubowych.
Jej Perfekcyjność opowiedziała także kilka anegdot – m.in. na temat rzucania się suchi w VIP roomie, lizania sutków hostów klubowych czy też określania slangowym wyrażeniem tego, czy udana jest impreza.

– Nagranie trwało trochę ponad godzinę – zdradza JP. – Wiadomo, że w programie wykorzystano tylko kilka moich zdań. Niemniej, cieszę się, że uznano mnie za osobę kompetentną do wypowiadania się na temat clubbingu, życia nocnego i klubów.

Trans jest autorką pracy naukowej poświęconej jednemu z nieistniejących już klubów – warszawskiej Utopii. W analizie zatytułowanej „Utopijny teatr w trzech aktach” JP wykorzystuje koncepcję dramaturgiczną E. Goffmana do opisu sytuacji i życia klubowego. Pracę można przeczytać on-line w czasopiśmie naukowym „uniGender” tutaj.


Jej Perfekcyjność w programie „Zawody 24h” w TVN Style

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!