Warszawa, 12 kwietnia 2011 – Miejsce finałowego koncertu po Paradzie Równości, skład Komitetu Honorowego Parady Równości i oficjalne hasło tegorocznego wydarzenia – to najważniejsze informacje, jakie przekażemy Państwu podczas konferencji prasowej, na którą zapraszamy w czwartek 14 kwietnia o godzinie 12.00 do klubu City (al. Jana Pawła II 43a, poziom -1).

Podczas spotkania:
– dowiedzą się Państwo gdzie zakończy się tegoroczna Parada Równości i jakie atrakcje przewidujemy na miejscu Miasteczka Równości, jak będzie ono wyglądać i co w trakcie jego trwania dziać się będzie na jego terenie,
– zdradzimy efekt naszego pisma do Prezydent m.st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, w którym poprosiliśmy o patronat honorowy nad Paradą Równości,
– poznają Państwo skład Komitetu Honorowego Parady Równości, a więc osób znanych, cenionych i lubianych, które chcą wesprzeć tegoroczną manifestację i wezmą w niej udział. Gościem konferencji będzie m.in. jedna z członkiń Komitetu Honorowego – europosłanka Joanna Senyszyn!
– przekażemy Państwu informację z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w sprawie ułatwień wizowych dla obywateli państw wschodnich, którzy będą przybywać na Paradę Równości 2011. Z okazji warszawskiej Parady przełożono m.in. planowany termin manifestacji w Mińsku!
– opowiemy też jak otwieramy się na Zachód i zapraszamy gości m.in. z Niemiec i Szwecji oraz jak korzystamy z ich doświadczeń przy organizacji wydarzenia,
– ogłosimy oficjalne hasło Parady Równości 2011 wybrane w konkursie przez internautów i internautki ze zgłoszeń pochodzących z całej Polski.

Z chęcią także odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości. Dlatego serdecznie zapraszamy na spotkanie i mamy nadzieję, że w trakcie jego trwania dowiedzą się Państwo wszystkiego, co ważne w perspektywie wielkiego święta równości, otwartości i tolerancji, do którego zostały tylko 2 miesiące!

Konferencję poprowadzi Jej Perfekcyjność.

/Życie Warszawy/

Wypowiedz się! Skomentuj!