Warszawa, 22 marca 2011 – „Wszystko czego chciałbyś wiedzieć o Paradzie Równości i osobach trans a wstydziłeś się zapytać” – reklamuje niedzielny czat z Jej Perfekcyjnością portal Gay.pl. Zapowiedź spotkania pojawiła się już także w Czat.Onet.pl.

W niedzielę o 20.00 godzinne spotkanie czatowe odbędzie się w pokoju gay_pl. Jej Perfekcyjność odpowiadać będzie na pytania internautów – przede wszystkim te, dotyczące Parady Równości 2011. Zapowiedziała jednak, że nie będzie uchylać się od innych tematów.

– Generalnie nie mam jakiś szczególnych tajemnic, więc na wszystkie pytania odpowiedzieć mogę – powiedziała. – Z zaproszenia się cieszę, bo wiem, że im bliżej do Parady, tym więcej będzie wokół niej zamieszania. Dlatego będę mieć okazję odpowiedzieć na wszystkie pytania już teraz.

Pokój gay_pl to miejsce dość wyjątkowe dla Jej Perfekcyjności. Trans w książce „Zakazane miłości” opowiada o nim, jako pierwszej społeczności nieheteroseksualnej, którą udało się jej poznac – najpierw on-line a potem także na żywo. W niedzielę będzie miała okazję wrócić do tych wspomnień. Jak sama jednak podkreśla, czat – nawet jako oprogramowanie, które pozwala na prowadzenie rozmów – zmienił się nie do poznania i jest teraz „zupełnie innym miejscem”.
Tym razem, jako rzecznik prasowy Parady Równości 2011, opowie o wydarzeniu, jego tajemnicach i problemach ale także o zmianach i nowściach, jakie pojawią się 11 czerwca.

– Zapraszam zatem wszystkich chętnych i wszystkie chętne do rozmowy – kończy JP. – Dla mnie będzie to miła odmiana jeśli idzie o zakończenie niedzieli i całego tygodnia.

Zapis rozmowy z Jej Perfekcyjnością będzie potem dostępny w portalu Onet.pl.


Czat gay_pl na Onet.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!