Warszawa, 14 stycznia 2010 – Dwieście pięćdziesiąt Miłości Dnia zaprezentowała już Jej Perfekcyjność od czasu wystartowania jej strony MiloscDnia.blogspot.com. I zapowiada publikację kolejnych setek a nawet tysięcy zdjęć.

Akcję z publikacją Miłości Dnia, Jej Perfekcyjność rozpoczęła jeszcze przed pierwszą blokadą swojego konta na Facebook.com. Wówczas, po odzyskaniu dostępu do serwisu, postanowiła przenieść się z ich publikacją poza facebook.com. Wcześniej bowiem publikowała je właśnie w serwisie społecznościowym.

– Ćwierć tysiąca brzmi naprawdę poważnie – powiedziała trans. – Jak jednak się nad tym zastanowić na spokojnie, to mniej niż 365. A tyle przecież dni ma rok. Jest więc przed nami jeszcze wiele, wiele pozytywnych doznań.

Przy wchodzeniu na stronę MiloscDnia.blogspot.com pojawia się informacja, że „zawartość bloga, którego zamierzasz wyświetlić, może być przeznaczona tylko dla dorosłych” oraz że „zazwyczaj firma Google nie sprawdza ani nie zatwierdza zawartości blogów”. Dzięki temu Jej Perfekcyjność może mieć pewność, że na stronę – na której nie pojawia się pornografia ani erotyka – nie pojawi się nikt niechcący.
O co w ogóle chodzi w Miłości Dnia? Na stronie wyjaśnione jest to następująco: „Idea tej strony jest prosta. Chodzi o piękno. Na świecie są setki, tysiące, setki tysięcy a może i miliony ładnych chłopców. Chcemy ich wszystkich pokazać i zebrać w jednym miejscu. Ponieważ zaś życie za krótkie jest na to, by marnować je na jedną osobę – każdego dnia kochać trzeba kogoś innego.”

– Wiem, że MiłośćDnia.blogspot.com cieszy się sporą popularnością – zdradza trans. – Widzę to po statystykach odwiedzin. To oczywiście dobrze! Bo piękno jest czymś, co trzeba celebrować. A im więcej osób to robi, tym lepiej.

Z okazji pierwszej setki zdjęć w Miłościach Dnia, Jej Perfekcyjność zaprezentowała krótką animację, która streszczać ma pierwsze dni istnienia serwisu i przypominać o najważniejszych jego bohaterach – o publikowanych tam zdjęciach chłopców.

Wszystkie 250 Miłości Dnia razem:

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!