Warszawa, 10 grudnia 2010 – Kolejne konto JP na facebooku już działa. Tydzień temu trans uruchomiła nową stronę w serwisie społecznościowym. Od usunięcia jej ostatniego konta minęło już kilka tygodni.

Nadal nie wiadomo dlaczego administracja serwisu usunęła ostatnie konto. Stwierdziła jednak, że nie zamierza czekać dalej na odpowiedź. Dlatego też uruchomiła kolejną jej wersję. Wszyscy chętni utrzymywaniem z nią kontaktu, mogą teraz znów dodać ją i być na bieżąco ze wszystkimi informacjami na jej temat.

– Przyznaję, że przywykłem już do życia bez facebooka – wyznała Jej Perfekcyjność. – Ale wiem, że znajomym bardzo na tym zależało i stąd też moja decyzja. Poza tym nadal ponad 1100 osób uczestniczy w życiu strony „Odblokujcie Jej Perfekcyjność” i chcę im umożliwić kontakt ze mną.

Informacja o uruchomienia konta rozchodziła się, jak zwykle, pocztą pantoflową. Już w kilka godzin po uruchomieniu, stronę dodało sobie ponad 100 osób. Wszyscy komentują pozytywnie fakt, że trans znów posiada swoje miejsce w Facebooku.
Facebook usunął stronę JP 31 października. Każda strona w serwisie może być zgłoszona jako zawierająca nieodpowiednie treści. Powody, jakie podać mogą użytkownicy serwisu ograniczają się do czterech wypunktowanych przez facebook kategorii: „Spam lub oszustwo”, „Wyraża nienawiść lub atakuje osobę”, „Przemoc, przestępstwo lub samookaleczenie” oraz „Nagość, pornografia lub materiały o treści seksualnej”. Trans podkreśla, że nie znajduje żadnego z tych powodów na swojej zablokowanej stronie.

– Wiem, że facebook mnie wyraźnie nie lubi – śmieje się trans. – Dlatego też spodziewam się, że i to konto mi usunie. Nic to jednak, będę cierpliwie zakładać kolejne, aż uzna, że jednak mam prawo istnieć w świecie wirtualnym tak samo, jak w realnym. Co potwierdzają kolejne osoby dodające mnie sobie do listy kontaktów.

Strona Jej Perfekcyjności dostępna jest dla każdej osoby posiadającej konto w serwisie Facebook. Można ją znaleźć tutaj.


Strona Jej Perfekcyjności na facebooku.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!