Warszawa, 8 października 2010 – Stało się to, do czego od dawna namawiano Jej Perfekcyjność. Wczoraj wieczorem trans założyła nowe konto, którego – jak twierdzi – nie da się tak łatwo usunąć. Choć jej profil pozostaje zablokowanym a walka o niego trwa – wszyscy mogą pozostawać z nią w kontakcie za pomocą nowej strony.

Trans w ten sposób wyraziła swoje zniecierpliwienie oczekiwaniem na administrację facebooka. Jej konto, po ponadośmiotygodniowej blokadzie zostało udostępnione tydzień temu, by po 4 dniach funkcjonowania znów zostać zablokowanym. Podany powód był dokładnie ten sam.

– Jednego dnia facebook mnie przeprasza, a zaraz potem blokuje mnie znów z tego samego powodu, który miał być pomyłką – denerwuje się JP. – Czuję, że ktoś albo nie wie co robi, albo nie traktuje mnie i moich znajomych poważnie. A tego nie lubię.

Jej Perfekcyjność podkreśliła także, że ma nadzieję na szybkie odbudowanie listy kontaktów na facebook.com. Zaprosiła wszystkich, którzy wspierali ją w walce o odblokowanie, a zgromadzeni byli na stronie Odblokujcie Jej Perfekcyjność o skorzystanie z możliwości i przejście na jej nową stronę.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!