Warszawa, 1 września 2010 – Już w ten piątek Jej Perfekcyjność zawita na Pomorze Zachodnie. Noc z piątku na sobotę spędzi w Szczecinie, gdzie zamierza odwiedzić m.in. klub Inferno. To jej pierwsza wizyta w tym miejscu od wielu miesięcy.

W ramach swoich wakacyjnych wojaży, Jej Perfekcyjność zawita nareszcie w rodzinne strony. Choć jej pobyt w Zachodniopomorskiem będzie krótki, zapowiada się dość intensywnie. Bezpośrednio bowiem po przybyciu do Szczecina, wybiera się na imprezę.

– Kopę lat nie byłem już w Inferno – wspomina trans. – To klub, który wiele dla mnie kiedyś znaczył, dlatego chcę się tam koniecznie wybrać. Mam nadzieję, że impreza tej nocy będzie udana.

Piątkowe imprezy na długo mają pozostać w pamięci gości. Klub zapewnia w oficjalnej informacji, że dj „zaatakuje muzą lat 70-tych, 80-tych, rock, new wave, synthpop i wieloma innymi gatunkami muzyki połączonymi w eksplodującą mieszankę„. Trans podkreśla, że wpisuje się to w generalną tendencję clubbingu w Polsce, by piątkowe wieczory były bardziej old-schoolowe czy też wręcz wspomnieniowe.
W Szczecinie Jej Perfekcyjność odwiedzi wraz ze swoim przyjacielem Pi znajomych, którzy mieszkają w tym mieście. Imprezowanie bowiem rozpocząć ma od niewielkiego spotkania biforowego, na które zresztą stara się zaprosić jak najwięcej osób. Piątek bowiem będzie jedyną okazją do zabawy w towarzystwie JP. Sobotę i niedzielę spędzić zamierza poza Szczecinem, poświęcając czas na spotkania z rodziną i dawnymi znajomymi.

– Nie uda mi się znaleźć więcej czasu na pobyt w rodzinnych stronach – powiedziała. – Trochę żałuję, ale zawsze tak jest, że gdy pogoda bardziej sprzyja moim podróżom, wkoło zaczyna dziać się tyle rzeczy, że nie wiadomo do końca w co włożyć ręce. Dlatego cieszę się na myśl o piątkowej imprezie.

Do Warszawy Jej Perfekcyjność wróci w poniedziałek rano. Kolejny weekend trans spędzić ma w Krakowie, gdzie trwać będzie Zjazd Socjologiczny. Podczas jego trwania JP wygłosić zamierza referat poświęcony analizie dyskursu prasowego w dniach po katastrofie smoleńskiej.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!