Warszawa, 16 sierpnia 2010 – Kilka minut po północy pojawiła się setna Miłość Dnia JP! Od przeniesienia albumu na blogspot.com rośnie nieusannie liczba jego czytelników i czytelniczek.

Akcję z publikacją Miłości Dnia, Jej Perfekcyjność rozpoczęła jeszcze przed pierwszą blokadą swojego konta na Facebook.com. Wówczas, po odzyskaniu dostępu do serwisu, postanowiła przenieść się z ich publikacją poza facebook.com. Wydarzyło się to dokładnie 100 dni temu.

– Myślę, że niezależność od serwisu, który rości sobie prawo do skasowania czegokolwiek w dowolnym momencie była dobrą decyzją – powiedziała JP. – Dlatego też wybrałem blogspot.com. Dla pewności, że i tam nie zostanę zbanowany, ustawiłem ostrzeżenie o treści tylko dla dorosłych. I teraz nie powinno już być problemu.

Przy wchodzeniu na stronę MiloscDnia.blogspot.com pojawia się informacja, że „zawartość bloga, którego zamierzasz wyświetlić, może być przeznaczona tylko dla dorosłych” oraz że „zazwyczaj firma Google nie sprawdza ani nie zatwierdza zawartości blogów„. Dzięki temu Jej Perfekcyjność może mieć pewność, że na stronę – na której nie pojawia się pornografia ani erotyka – nie pojawi się nikt niechcący.
O co w ogóle chodzi w Miłości Dnia? Na stronie wyjaśnione jest to następująco: „Idea tej strony jest prosta. Chodzi o piękno. Na świecie są setki, tysiące, setki tysięcy a może i miliony ładnych chłopców. Chcemy ich wszystkich pokazać i zebrać w jednym miejscu. Ponieważ zaś życie za krótkie jest na to, by marnować je na jedną osobę – każdego dnia kochać trzeba kogoś innego.

– Cieszę się, że rośnie liczba osób odwiedzających stronę – powiedziała trans. – Moim celem bowiem zawsze było promowanie ładnych chłopców, choćby nieznanych mi w ogóle. I dlatego im więcej ludzi widzi Miłości Dnia, tym lepiej. Kilkoro z chłopców to osoby, które znam osobiście.

Z okazji okrągłej liczby, Jej Perfekcyjność ujawniła, że najczęściej odwiedzaną w historii Miłością Dnia według różnych statystyk jest ta pochodząca z 26 lipca 2010 lub z 24 lipca 2010. Od dnia powstania strona zaliczyła już kilkadziesiąt tysięcy odwiedzin. Część osób korzysta z niej za pomocą systemu RSS, który automatycznie ściąga jej treść na komputer, bez konieczności wchodzenia na stronę MiloscDnia.blogspot.com.


Dzisiejsza Miłość Dnia na stronie

Okolicznościowy filmik z okazji 100 Miłości Dnia

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!