Warszawa, 24 lipca 2010 – Londyn, Berlin, Łódź, Rewal – to jak na razie lista miejsc, które w te wakacje odwiedzi Jej Perfekcyjność. Trans zapowiedziała, że dla niej okres wyjazdowy rozpocznie się „gdy nieco spadną temperatury powietrza”.

Sierpień zapowiada się dla niej niezwykle intensywnie. Jak poinformowała Jej Perfekcyjność, bilety na lot do Londynu ma już zakupione od jakiegoś czasu. Lada dzień zakończy także uzgadnianie terminu wyjazdu do stolicy Niemiec.

– Wszystkie wyjazdy mają charakter czysto imprezowy – podkreśla trans. – Londyn odwiedzę po raz pierwszy, zaś Berlin powoli staje się miastem, które odwiedzam średnio co pół roku. I dobrze, tak powinno być, jeśli chce się mieć porównanie imprez warszawskich z zagranicznymi.

Wylot do Londynu JP zaplanowała na czwartek 26 sierpnia. Ze swoim znajomym Mi spędzi tam czas aż do niedzielnego poranka, gdy zamierza wrócić do Warszawy. Trans przyznała, że na chwilę obecną nie ma jeszcze planów dotyczących konkretnych miejsc, które chce odwiedzić czy nawet noclegu na miejscu, ale – jak dodała – nie przejmuje się tym. Dwa tygodnie wcześniej zamierza odwiedzić Berlin. Tym razem także spędzi tam kilka dni – najprawdopodobniej z dwójką znajomych – Ma i Pa, którzy chcą jej towarzyszyć w eskapadzie. Trans zapowiedziała, że na pewno odwiedzić będzie chciała KitKatClub, który zrobił na niej „ogromne wrażenie i wywołał szok kulturowy” podczas jednej z poprzednich wizyt w stolicy Niemiec.
Łódź to jedno z regularnie odwiedzanych przez trans miejsc, w którym dawno nie była. Zapowiedziała więc, że na pewno na „przynajmniej jedną imprezową noc” zawita do tego miasta. Do Rewala zaś wpadnie w połowie sierpnia, by odwiedzić miejsce, w którym spędzała dawniej każde wakacje. Nie potrafiła jednak jeszcze podać konkretnego terminu wizyty.

– Lipiec jest dla mnie zdecydowanie za gorący – wyznała Jej Perfekcyjność. – Mam nadzieję, że sierpień okaże się łaskawszy i podróże będą wówczas przyjemniejsze. Gorące powietrze jest tym, co znoszę najbardziej dotkliwie.

We wrześniu Jej Perfekcyjność odwiedzić zamierza Kraków. Tam, w ramach organizowanego co trzy lata Zjazdu Socjologicznego wygłosi referat na temat dyskursu prasowego po katastrofie smoleńskiej. Zapowiedziała także, że – jeśli terminy będą sprzyjać – pobawi się w czasie weekendu w tamtejszych klubach.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!