Warszawa, 29 lipca 2010 – Zaplanowany na jutro wyjazd Jej Perfekcyjności do Łodzi może nie dojść do skutku. Trans zachorowała bowiem i obawia się, że do piątku stan jej zdrowia nie poprawi się na tyle, by umożliwić podróż.

Wyjazd do Łodzi miał otworzyć sezon podróży wakacyjnych JP. Okazuje się jednak, że może nastąpić konieczność zmiany planów. Jej Perfekcyjność podkreśliła, że jeśli nie teraz, to pojedzie do Łodzi dopiero we wrześniu.

– Raz, że chciałem przy okazji odwiedzić moją znajomą, a ona wyjeżdża już w ten poniedziałek na kilka tygodni – wyjaśnia. – Dwa, że kolejne tygodnie mam dość mocno zapełnione planami, także wyjazdowymi. Więc nie wiem jak to będzie.

Jej Perfekcyjność planowała wyjechać do Łodzi w piątek wczesnym popołudniem, by wrócić do Warszawy w sobotę pod wieczór. W tym czasie zamierzała spotkać się ze znajomymi mieszkającymi w tym mieście oraz odwiedzić w nocy kilka łódzkich klubów.
W kolejnych tygodniach sierpnia, trans planuje wybrać się do Berlina i do Londynu. Planowała wcześniej także krótki wyjazd nad morze, ale okazuje się, że plany te mogą zostać niezrealizowane z powodu pogody. Ta bowiem skutecznie uniemożliwia cieszenie się, nawet krótkim, pobytem nad Bałtykiem. Trans jednak podkreśla, że za wszelką cenę będzie starała się maksymalnie wypełnić plany związane z wypoczynkiem i zabawą w te wakacje.

– Powoli udaje mi się wyplątać z różnych obowiązków i zaległości – stwierdza Jej Perfekcyjność. – Tym bardziej i tym pełniej chcę wykorzystać ten czas. Jasne, choroba na pewno wpłynie na zaplanowane przeze mnie aktywności, ale mam nadzieję, że to jakaś grypa i że szybko się z niej wygrzebię.

Jej Perfekcyjność od dwóch dni leży w łóżku, licząc na poprawę swojego zdrowia przed końcem tygodnia. W najbliższą sobotę w planach miała udział w imprezie „Scandals Boutique” w klubie Utopia.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!