Warszawa, 7 maja 2010 – I dlatego nie przeszkodzi Jej Perfekcyjności w zabawie w ten weekend. Trans stwierdziła, że nie może się doczekać sobotnich imienin właściciela Utopii.

Imieniny te mają być kulminacyjnym punktem nadchodzącego weekendu. Zabawa jednakże zacznie się dla JP wcześniej. Z okazji juwenaliów, Jej Perfekcyjność została zaproszona na dzisiejsze wydarzenia na terenie Uniwersytetu Warszawskiego.

– To miłe, że pamięta się o mnie i że postanowiono zaprosić mnie do VIPowskiego ogródka – skomentowała. – Jednakże nie wiem, czy zjawię się na wydarzeniu. Juwenalia to jednak nie do końca święto, w którym się odnajduję. Może jedynie wezmę udział w alternatywnej imprezie wieczorem.

Jej Perfekcyjność została bowiem zaproszona na domową imprezę, którą organizuje opozycja samorządowa – z nią sympatyzuje trans. Jak jednak wyjaśniła – nawet, jeśli się tam zjawi, to wpadnie „dosłownie na chwilkę”. Na pewno za to JP zjawi się dziś na niewielkim biforze u swojego znajomego Pi oraz w Utopii na imprezie z cyklu „Revival ’80, ’90”.
Axwell, Dirty South, Laidback Luke, Bob Sinclair – to tylko najwybitniejsi z artystów, z którymi pracował i występował Rudy. Jego unikalny głos słychać na bardzo wielu setach djskich i kompilacjach tanecznych na całym świecie. Teraz Rudy pojawi się w sobotę jako główna gwiazda obchodów imienin właściciela Utopii. Czy Rudy jest gwiazdą światowego formatu? Utwory z jego udziałem sięgnęły szczytów list przebojów Beatport i Aria Club Chart – a to chyba mówi samo za siebie. Jego dynamiczne występy sprawiły, że ściągnięto go nawet na Bliski Wschód czy też do Australii. I wszędzie, gdzie się zjawia, jego występy porywają tłumy i przynoszą mu kolejne pozytywne recenzje.

– Zapowiada się naprawdę szalony wieczór! – cieszy się Jej Perfekcyjność. – Zresztą zawsze, gdy świętujemy w Utopii tak duże wydarzenia, dzieją się rzeczy nieprzewidywalne i dające nam masę pozytywnych doznań.

Trans poinformowała również, że przed przybyciem do klubu będzie gościć u siebie w domu kilka osób na spotkaniu biforowym. Jak podkreśliła, będzie to grono jej najbliższych znajomych. Większość z nich wybiera się także do Utopii na imieninowe wydanie „Scandals Boutique” nazwane „Ladies and Gentelmen… Her Majesty… The Queen!”


Plakat reklamujący sobotą imprezę

In The Air – Axwell Remix (TV Rock feat. Rudy)

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!