Warszawa, 10 maja 2010 – Na facebook.com znów można kontaktować się z Jej Perfekcyjnością. Trans wróciła na serwis po bardzo długiej przerwie, której powody do dziś nie zostały wyjaśnione. Nową stronę znaleźć można tutaj.

Tydzień temu JP zastanawiała się jeszcze nad tym, czy powrócić na facebook.com – pisaliśmy o tym tutaj. Odkąd zniknął jej profil, nie mogła korzystać z serwisu i oczekiwała na odpowiedź od administracji facebook.com. Nadal bowiem nie wiadomo dlaczego jej strona zniknęła – czy wynikało to z problemów technicznych czy też z decyzji osób administrujących facebook.com.

– Nie mogę dłużej czekać i dlatego zakładam nową stronę – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Mam nadzieję, że uda mi się odbudować połączenia, które dotychczas miałem. Na razie w kontaktach mam ledwo 30 osób, co przy ponad 440, które miałam ostatnio, wygląda dość marnie… Ale mam nadzieję, że to kwestia czasu.

Komentatorzy zwracają uwagę, że powodem usunięcia strony mogła być galeria „Miłości Dnia”, które trans zamieszczała codziennie. Składała się ona ze zdjęć najczęściej półnagich mężczyzn i chłopców, którym trans obiecywała dobową miłość. Jak sama podkreśla – w ten sposób oddawała cześć pięknu męskiego ciała. Dlatego teraz galeria ta prowadzona będzie w formie bloga dostępnego pod adresem MiloscDnia.blogspot.com oraz MiloscDnia.JejPerfekcyjnosc.prv.pl. Nie zmienia to jednak faktu, że nowe zdjęcia, w formie zajawek, będą pojawiać się także w postaci linków na nowej stronie w serwisie facebook.com. Trans ma nadzieję, że pozwoli jej to uniknąć problemów a administracją serwisu w przyszłości.

– Szkoda, że przez tak długi czas, mimo moich dwóch czy trzech zgłoszeń, nikt się do mnie nie odezwał – ubolewa trans. – Szkoda mi starej strony nie tylko dlatego, że straciłem trochę swojego kontetu, ale przede wszystkim dlatego, że straciłem sporo kontaktów, które były dla mnie cenne. Liczę na to, że uda się nam teraz odzyskać poprzednią jakość komunikacji.

Aby tak się stało, każdy chętny może kliknąć przycisk „Lubię to!” na jej profilu, by na bieżąco otrzymywać od niej informacje i update’y. Strony na facebook.com cieszą się dużą popularnością. Jednakże w serwisie połowa z nich ma co najwyżej 220 kontaktów. Stara strona JP miała ich ponad 440.


Tak wygląda nowa strona JP

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!