Warszawa, 30 maja 2010 – Dokładnie 7 lat temu Jej Perfekcyjność założyła swojego bloga. Funkcjonujący początkowo pod innym adresem, po kilku miesiącach trafił na duzyFormat.blog.pl, gdzie można go czytać do dziś. JP oraz jej pamiętnikowi życzymy wszystkiego najlepszego!

Jej Perfekcyjność podkreśla często trzy rzeczy: że od pisania bloga jest uzależniona, że sprawiło jej to w życiu wiele kłopotów oraz że nikt nie przyznaje się do jego czytania. W takim dniu jak ten wszystkie złe emocje postanowiła jednak odsunąć na bok.

– Siedem lat, szmat czasu! – stwierdziła. – Niesamowite, ile przez ten czas się w moim życiu zdarzyło, ile ludzi się przewinęło, ile miejsc, ile twarzy… To, niestety, nie do ogarnięcia. Ktoś, kto nie czytał mnie od początku, fizycznie nie będzie w stanie nadrobić wszystkiego.

Okazuje się także, że nie jest to możliwe z czysto technicznego punktu widzenia. Blotki opublikowane pod pierwotnym adresem bloga są już niedostępne – z powodu różnych zawirowań, zniknęły z sieci. Nie zmienia to jednak faktu, że zdecydowana większość opublikowanych przez JP informacji jest wciąż i nadal dostępna. Blog jest otwarty dla każdego, dlatego – jak stwierdza JP – był powodem wielu kłopotów i zmian w jej życiu. Także usunięcie pierwotnego adresu spowodowane było dostępnością bloga i publicznym charakterem wpisów, jakie się na nim pojawiają.
Trans wyznała, że nie planuje „jakiegoś specjalnego świętowania” rocznicy. Stwierdziła, że jej piątkowa wizyta w Krakowie może być za świętowanie uznana. Dodała także, że zaprasza swoich znajomych na imprezę afterową po sobotnim szaleństwie, ale nie liczy na dużą na niej frekwencję, jeśli w ogóle dojdzie do skutku. Czego zatem można w takim dniu życzyć JP?

– Przede wszystkim większej częstotliwości pisania – stwierdza bez wahania. – Dawniej pisałem blotki co 2-3 dni, a teraz robię to co 7-10. To strasznie utrudnia mi życie, dlatego mam nadzieję, że coś się zmieni. No i żeby liczba czytelników nie malała i nadal pozostawała na tak wysokim poziomie jak dotychczas.

Bloga Jej Perfekcyjności czytać można oczywiście pod adresem duzyFormat.blog.pl, ale nie tylko. Informacje o nowych blotkach pojawiają się na JejPerfekcyjnosc.blox.pl w bocznej szpalcie oraz na stronie Jej Perfekcyjności w serwisie facebook.com. Ich treść udostępniana jest także w serwisie MySpace.com w profilu trans. Część czytelników korzysta także z niezależnych czytników RSS.


Tak wygląda duzyFormat.blog.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!