Warszawa, 4 maja 2010 – „Czekam na reakcję facebook.com do końca tygodnia” – zapowiada Jej Perfekcyjność. Czy zamierza potem otworzyć nową stronę w serwisie?

Sprawa ciągnie się już prawie miesiąc. Strona facebook.com/perfekcyjnosc zniknęła nagle z sieci i przestała być dostępna dla użytkowników. Jej Perfekcyjność poinformowała, że administratorzy facebook.com nie skontaktowali się z nią w tej sprawie do dzisiaj.

– Wysłałem do nich dwa albo trzy maile w tej sprawie – powiedziała. – Zgodnie z odpowiednią procedurą, opisaną na stronie, czekam teraz na ich odpowiedź. Moja cierpliwość jednak się kończy.

Trans przypomina, że facebook.com blokował już strony innym osobom i organizacjom – czasem przez pomyłkę, czasem z powodu kłopotów technicznych. Tak było np. w przypadku Instytut Stefana Starzyńskiego z Warszawy, który czekał na wyjaśnienie sprawy 3 tygodnie. Przywrócony do życia profil pozbawiony był treści i dotychczasowej zawartości.
Nad tym także ubolewa Jej Perfekcyjność. Okazuje się bowiem, że połowa stron w serwisie facebook.com ma mniej niż 220 śledzących je osób. Trans obserwowało już ponad 440 osób, co plasuje ją w górnej połowie wszystkich stron utworzonych w serwisie. Dlatego też, jak zdradza, wstrzymuje się z otworzeniem strony od nowa – ta bowiem musiałaby od nowa zbierać wszystkich zainteresowanych. Poza tym – istnieje z tym także problem techniczny.

– Na niektórych stronach administracyjnych i moderacyjnych wciąż mam „pozostałości” po niedostępnej facebook.com/perfekcyjność – wyjaśnia trans. – Tak jakby wciąż istniała, ale była z jakiś przyczyn niedostępna. Nie wiem o co chodzi, dlatego wciąż czekam na odpowiedź administracji facebookowej.

O tym, że strona jest częściowo „widoczna” w postaci widżetu Ramka Fanów informowaliśmy tutaj. Cały czas można bowiem obserwować „resztki” strony Jej Perfekcyjności w niektórych serwisach, w których została zagnieżdżona. To opóźnia decyzję trans o utworzeniu nowej strony.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!