Warszawa, 18 kwietnia 2010 – Dużą konsternację wywołuje strona Jej Perfekcyjności w serwisie facebook.com. Wydaje się bowiem, że jest ona… częściowo obecna.

Sama trans poinformowała kilka dni temu, że może się już zalogować do serwisu, wciąż jednak nie działa jej strona facebook.com/perfekcyjnosc. Tak przynajmniej można wnioskować po próbie wejścia na nią – użytkownik jest wówczas odsyłany do strony głównej serwisu facebook.com.

– Nadal nie wiem o co chodzi – niepokoi się Jej Perfekcyjność. – Kontaktowałem się z administracją facebooka, ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wiem, że mają sporo różnych zgłoszeń i problemów, ale liczę na to, że wkrótce zajmą się też moim…

Jeśli jednak spojrzeć na widget, który nazywa się „Ramka fanów” i który pozwala umieszczać pewne informacje z facebook.com/perfekcyjnosc na innych stronach, okazuje się… że profil istnieje! Zaraz po zablokowaniu konta trans, widget nie wyświetlał żadnych informacji. Teraz twierdzi zaś, że Jej Perfekcyjność ma stronę na facebook.com, że jest ona sprawna i że ma… 4 fanów.
Widgety to specjalne mini-programy, które pozwalają na implementację pewnych rozwiązań na różnych stronach, bez konieczności pisania specjalnych kodów czy osobnych programów. Widget „Ramka fanów” jest standardowym rozszerzeniem możliwości serwisu facebook.com.

– To wszystko jest bardzo dziwne – stwierdza JP. – Wydaje się, że administracja facebooka nie usunęła tej strony. Wygląda to raczej na jakieś problemy techniczne… Ale naprawdę nie wiem. Muszę, tak jak wszyscy inni, czekać na wyjaśnienie tej sprawy.

Widget z facebook.com dotyczący facebook.com/perfekcyjnosc znaleźć można w dwóch miejscach – na fotoblogu JejPerfekcyjnosc4.prv.pl oraz na jej profilu w serwisie GayLife.pl. Oba wyświetlają część informacji, które dostępne były w serwisie facebook.com na stronie Jej Perfekcyjności.


Mniejszy widget na fotoblogu JP


Większy widget w serwisie GayLife.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!