Warszawa, 14 kwietnia 2010 – W pełni sprawny, łudząco podobny do odnowionego jakiś czas temu wyglądu facebooka – fotoblog Jej Perfekcyjności znów działa bez większych problemów.

Logotyp 'facebook’, charakterystyczne biało-niebieskie barwy, podobny układ, zakładki i łudząco podobne ikonki. Tak wygląda fotoblog Jej Perfekcyjności – JejPerfekcyjnosc4.prv.pl. Trans poinformowała dziś, że udało się dokonać „aktualizacji” do nowego wyglądu znanego serwisu społecznościowego.

– Od jakiegoś czasu fotoblog nie działał poprawnie i zdawałem sobie z tego sprawę – wyjaśnia JP. – Niemniej, nie było możliwości, by mógł znów działać prawidłowo ot, tak. Potrzeba było czasu, ale udało się.

Trans stwierdziła, że nie wszystkie elementy mogą działać jeszcze prawidłowo – mogą pojawić się anglojęzyczne sformułowania lub niejasne tłumaczenia. Jak zauważyła JP – praca nad zmianą fotobloga jest „pracą na żywym organizmie”, bo wszystkim zależy na tym, by każdy mógł dowolnie i bez przerwy z niego korzystać.
Fotoblog JP działa w nowej szacie po tym, jak usunięto jego starą wersję z serwisu playmobile.pl, gdzie prowadzony był przez ponad 4 lata. Start nowego serwisu miał miejsce 1 lutego 2010 i od razu przypominał on z wyglądu facebook.com.
Jej Perfekcyjność, pytana o to, czy w związku z zamieszaniem, jakie wywołało zablokowanie jej konta w serwisie facebook.com, nie „obrazi się” na facebook.com i nie zmieni wyglądu fotobloga.

– Na nikogo ani na nic się nie obrażam – ucina JP. – Wierzę, że cała ta sytuacja to niepotrzebne zamieszanie i czekam cierpliwie aż sprawa zakończy się pozytywnie dla mnie i dla ludzi, którzy chcą być ze mną w kontakcie.

Na nowym fotoblogu Jej Perfekcyjności znaleźć można już ponad 100 wpisów i pół tysiąca zdjęć. Trans zapowiedziała przy okazji, że nie zamierza rezygnować z jego prowadzenia. W ostatnim poście ujawniła zdjęcia z prac konserwatorskich nad odzyskanym po kradzieży napisem Arbeit Macht Frei znad bramy Byłego Nazistowskiego Obozu Koncentracyjnego i Zagłady Auschwitz-Birkenau.


Tak wygląda teraz fotoblog JejPerfekcyjnosc4.prv.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!