Warszawa, 27 września 2008 – Występ 16letniego wokalisty, kilka litrów darmowego Johnnie Walkera, premiera collage „Eat me”, doskonała muzyka dja Alexa Eflera z Radia Glam, rękawiczkowy dress-code i ponad dwudziestka zachwyconych gości. Tak jednym zdaniem opisać można wczorajsze 17th Floor-Sitting Party „Summer is over” u Jej Perfekcyjności.

Pierwsi goście, jak zwykle – zjawili się chwilę przed 22. Punktualnie zaś o 22 ruszyła impreza. Muzyczną oprawę zapewniły sety przygotowane przez doskonałego dja Alexa Eflera z Radio Glam. Od samego początku muzyka przypadła gościom do gustu. Nie inaczej było także podczas występu młodego P., który po raz pierwszy prezentował swoje możliwości wokalne w tak kameralnym gronie.

– Jestem mu bardzo wdzięczna, że jednak się odważył mimo swoich wątpliwości i chorego gardła – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Dotychczas występował tylko na scenie, gdzie łatwiej zdystansować się od publiczności i jej ocen. Młody dał radę!

Na imprezie nie zabrakło Red Bulla i drinków z Johnnie Walkerem, które przygotowywał profesjonalny barman wspomagany przez dwie hostessy. Drinkami goście popijali ciasto przygotowane przez Jej Perfekcyjność – gotowany sernik na zimno z ciepłą polewą czekoladową. Zadanie utrudniał bez wątpienia dress-code „rękawiczki”. Niektórzy z zaproszonych odważyli się bowiem założyć nawet… rękawice bokserskie.

– Jak zwykle mogę powiedzieć, że jestem dumny z tego, jak goście F-SP przejęli się dress-code – cieszy się Jej Perfekcyjność. – Zszyte rękawiczki symbolizujące bycie parą, dziecięce rękawiczki przyszyte do koszulki na wysokości sutków czy rękawice bokserskie… Naprawdę, pomysłowość moich znajomych nie ma granic!

Osoby, które po raz pierwszy zjawiły się na F-SP, zgodnie z tradycją – przygotowały dla gospodyni kwiaty, głównie słoneczniki. Wszyscy przybyli podziwiali efekt pracy Jej Perfekcyjności – collage „Eat me”, który jest fotograficznym zapisem posiłków/kalorii, jakie spożywała przez tydzień. Praca, w formie plakatu formatu A0 miała obnażyć słabości gospodyni i stać się zarazem inspiracją do dyskusji na temat jakości spożywanych przez gości posiłków. Przez całe dwie godziny, wszyscy przybyli mogli podziwiać wyświetlane na ścianie zdjęcia w ramach prezentacji „MySpace MyBoys”, w której Jej Perfekcyjność prezentowała najbardziej udane zdjęcia najprzystojniejszych znajomych w serwisie MySpace.com.

Impreza zakończyła się o północy. W ciągu dwu godzin ponad dwudziestka osób doskonale bawiła się, przygotowując do… dalszego imprezowania. Zdecydowana większość gości kontynuowała potem imprezę w innych miejscach w Warszawie.

Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od ponad 2 lat średnio raz na 6 tygodni. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner a na żywo grał DJ Maniek. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Alex Efler, DJ Hugo i DJ Mmikimaus.

Prezentujemy poniżej trzy pierwsze nieoficjalne fotki z F-SP. Wszystkie zdjęcia z imprezy dostępne będą tylko dla przybyłych na stronie FloorSittingParty.prv.pl, która wymaga zalogowania.


Uczestnicy imprezy oglądają pracę Jej Perfekcyjności
fot. Tommie


Fotografia „Eat me”
fot. Tommie


Barman szykuje drinki dla uczestników F-SP
fot. Tommie

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!