Dokładnie za 10 dni Jej Perfekcyjność zaprasza na imprezę z okazji szóstej rocznicy zamknięcia klubu Utopia przy ul. Jasnej 1. Impreza #6latbez odbędzie się w apartamencie w centrum Warszawy.

6latbez

 

Choć okoliczność nie jest najweselsza, to impreza zapowiada się dobrze. Nie zabraknie na niej wielu osób, które swoje imprezowe życie zaczynały w Warszawie ale i tych, którzy – z racji wieku – nie mogli nigdy się tam pojawić. Mieszanka towarzyska, jak zawsze, doskonale dobrana przez Jej Perfekcyjność.

O samej imprezie trans pisze tak:

21 sierpnia 2010 stała się rzecz gorsza niż 10 kwietnia tego samego roku.
21 sierpnia 2010 straciliśmy dom.

W przededniu szóstej rocznicy spotkajmy się wszyscy i uczcijmy chwilą ciszy i hektolitrami wódki Utopię. Place where everything started. Miejsce – dla niektórych z nas – najważniejsze w życiu. Powspominajmy. Ale i opowiedzmy innym, jak tam było. Podzielmy się historiami, zobaczmy filmy, zdjęcia. I ze smutkiem powiedzmy: #6LatBez.

Dress-code: black
Bring your own bottle.

Będzie więc mrocznie ale nie nudno. Czarno ale nie smutno. Trans zapowiada dużo utopijnej muzyki ale i niespodzianki wspomnieniowe… Wszystko to: już 20 sierpnia 2016. Impreza startuje o 22:30.


Weź udział w konkursie!

Do wygrania dwa dwuosobowe zaproszenia na imprezę #6latbez!

 

Zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń w konkursie. Dziękujemy za udział!


A teraz zapraszamy do obejrzenia kilku losowych fotek wybranych spośród setek imprez, które odbyły się przy Jasnej 1…

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email