Trzy dwuosobowe zaproszenia na sobotnią imprezę w Metropolis czekają na Was! Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie – najpóźniej do czwartku!

27 października 2018
23:00
Metropolis
tutaj

Jaka jest okazja do zabawy?

Claire Rossi to piosenkarka i autorka tekstów. Jest nie tylko spektakularnie piękna ale i wybitnie utalentowana, a takie połączenie zawsze robi ogromne wrażenie.
Claire koncertuje na całym świecie. Miała okazję występować w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Afryce Zachodniej, Libanie, Indiach i Bangladeszu. Jej niezwykłe umiejętności wokalne sprawiły, że wystąpiła jako support dla megagwiazd muzyki klasycznej Andrea Bocelli i Hayley Westenra.
Piękny głos Claire zwrócił uwagę wielu wpływowych osób w branży muzycznej m.in Suzanne De Passe, która odkryła Michaela Jacksona i The Commodores. W 2017 roku piosenkarka rozpoczęła prace nad własną muzyką.  Jej talent przykuł uwagę brytyjskiego artysty Labrinth, który zakochał się w jej piosence „Designed to Fly”.

To właśnie jej live act będzie można w tę sobotę usłyszeć w Metropolis!

Jak wygrać dwuosobowe zaproszenie?

Jeśli chcesz wygrać dwuosobowe zaproszenie na sobotnią imprezę w Metropolis, weź udział w prostym konkursie, odpowiadając na pytanie poniżej.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku 25 października do północy. Zwycięzcy otrzymają informację mailem.

Posłuchajcie pięknego głosu Claire:

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.

 

Wypowiedz się! Skomentuj!