W najbliższy wtorek 16 stycznia o 22:00 redaktor naczelny i twórca ASZdziennika odwiedzi studio „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”. Wszystko to zobaczyć będzie można na żywo na facebook.com/JejPerfekcyjnosc.

Sam o sobie mówi, że jest jedynym w Polsce dziennikarzem przyznającym się do pisania nieprawdziwych informacji. Od 2011 roku prowadzi satyryczny ASZdziennik.pl, gdzie zamieszcza zmyślone (zazwyczaj) informacje i komentarze do bieżących wydarzeń politycznych.

Z niszowego, mało znanego bloga stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. Wcześniej Madajczak pracował jako dziennikarz w „Rzeczpospolitej” i „Przekroju”. Ponadto współtworzył serwis satyryczny o polityce Pardon.pl i był scenarzystą „Rozmów w tłoku” emitowanych w programie „Szymon Majewski Show” w TVN. Współpracował także z 300polityka.pl. Potem rozpoczął pracę w grupie o2.pl, by ostatecznie przenieść się z ASZdziennikiem do grupy NaTemat.pl.

Rafał Madajczak będzie gościem kolejnego odcinka „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” we wtorek 16 stycznia o 22:00 na żywo tylko na facebook.com/JejPerfekcyjnosc.

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email