Organizator konkursu Mr. Gay Poland i tegorocznego konkursu Mr. Gay Europe Paweł Zabilski będzie gościem kolejnego odcinka „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” we wtorek 30 stycznia o 22:00 na żywo na facebooku!

Paweł Zabilski to dyrektor konkursu Mr Gay Poland, prezes stowarzyszenia Mr Gay Poland oraz organizator tegorocznego konkursu Mr Gay Europe 2018, który już w sierpniu w Polsce!

Od 18 roku życia pracował jako manager muzyczny współpracując m.in. z Justyna Steczkowską, Mariką oraz artystami z programu The Voice Of Poland. W 2015 roku był koordynatorem festiwalu Rzeszowskie Święto Wokalne pod patronatem TVP2, w tym samym roku zorganizował również wybory Miss Uniwersytetu Opolskiego, w ramach swoich studiów pedagogicznych. Od 2016 roku organizator konkursu Mr Gay Poland. W 2017 roku wystartował w konkursie na organizacje konkursu Mr Gay Europe 2018, przedstawiając swój pomysł na europejską imprezę, konkurs wygrał zdobywając prawo do jego organizacji w Polsce.

Pochodzi z małej miejscowości Iłowa w lubuskim, ale od 2 lat mieszka we Wrocławiu. Współpracował z większością klubów i miejsc LGBT w Polsce.

Paweł będzie gościem programu „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” już w ten wtorek o 22:00 na żywo na facebook.com/JejPerfekcyjnosc!

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email