Zdobywca tytułu Mr. Leather Poland 2017 Łukasz Sankowski będzie gościem „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” już w ten wtorek o 22:00 na żywo w Polska Live!

Urodzony 7 kwietnia 1986 r w Pyrzycach (zachodniopomorskie), wychowany na wsi Stare Czarnowo pod Szczecinem. Od najmłodszych lat działacz społeczny, aktywista polityczny związany z polską lewicą. Przez 12 lat był ministrantem, lektorem i kantorem. Magister stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Szczecińskiego. Członek Ochotniczej Straży Pożarnej, ratownik medyczny. Gej, który już dawno nie mieszka w szafie ani w żadnej innej komodzie. Przez dwa lata mieszkał w Berlinie, skąd wrócił do Polski, by osiąść w Warszawie.

Łukasz jest nie tylko Mr Leather Poland 2017. Rok wcześniej był wicemisterem w tym konkursie, zaś w tym roku zdobył także tytuł Vice Mr Gay Poland woj. Zachodniopomorskiego. Od lat związany ze środowiskiem klubowym Warszawy – kojarzony m.in. ze swoich wieczorów z pocztą francuską w nieistniejącym już Blok Barze.

W tym roku startować będzie w wyborach Mr. Leather Europe.

Łukasza możecie oglądać na żywo w „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” we wtorek 16 maja o 22:00 tylko na www.PolskaLive.pl!

Wypowiedz się! Skomentuj!
Podziel się z innymi:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email