Mariusz Kozak to postać medialna, którą kojarzycie najpewniej z „Gogglebox”. Mikołaj Milcke ukrywa się pod pseudonimem, choć rozpoznawany jest jako autor wielu książek. Obaj spotkali się na kanapie programu „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”, bowiem obaj wydali właśnie książki. Co prawda zupełnie różne, co prawda zupełnie w innym gatunku i co prawda na zupełnie odmiennym nośniku, ale jednak!

Data emisji: 7 marca 2023

Ten materiał nie powstałby bez Was. Wspieraj mnie na Patronite!


Ten materiał jest bezpłatny, bo JejPerfekcyjnosc.pl troszczy się o promowanie treści LGBTQ+ i niezależnych mediów, których coraz mniej w sieci. Wspierając tę stronę, pomagasz zapewnić jej suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa ale i pewność dostarczania nowej rozrywki. Przekaż swój JEDNORAZOWY datek:


Wypowiedz się! Skomentuj!
JEJ PERFEKCYJNOŚĆ ZAPRASZA NA DRINKA - cotygodniowa audycja, w której w każdy wtorek o 22:00 Jej Perfekcyjność zaprasza do studia telewizyjnego osoby mniej i bardziej znane i namawia je na szczerą rozmowę przy drinku. A czasem przy dwóch. Bo przecież w ten sposób rozmawia się i łatwiej, i przyjemniej.