Wracamy po świąteczno-noworocznej przerwie. I to z przytupem, bo na mojej kanapie zasiądzie jedna z najlepszych drag queen w Polsce. Hekate Sama opowie o swojej historii, swoim życiu i karierze. Kim jest gwiazda? Sama o sobie mówi tak: „Miła, niska, dzielna. Uwielbia malować po ciemku, śpiewać szeptem i sprzedawać zdjęcia stóp na stronie ser.pl” Szalona, nieobliczalna, kreatywna i przebojowa.

Data emisji: 10 stycznia 2023

Ten materiał nie powstałby bez Was. Wspieraj mnie na Patronite!


Ten materiał jest bezpłatny, bo JejPerfekcyjnosc.pl troszczy się o promowanie treści LGBTQ+ i niezależnych mediów, których coraz mniej w sieci. Wspierając tę stronę, pomagasz zapewnić jej suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa ale i pewność dostarczania nowej rozrywki. Przekaż swój JEDNORAZOWY datek:


Wypowiedz się! Skomentuj!
JEJ PERFEKCYJNOŚĆ ZAPRASZA NA DRINKA - cotygodniowa audycja, w której w każdy wtorek o 22:00 Jej Perfekcyjność zaprasza do studia telewizyjnego osoby mniej i bardziej znane i namawia je na szczerą rozmowę przy drinku. A czasem przy dwóch. Bo przecież w ten sposób rozmawia się i łatwiej, i przyjemniej.