O Adrianie zrobiło się głośno z powodu jej uczestnictwa w Top Model. Gdy pojawiła się w programie, miała zaledwie 19 lat. Pochodzi z Kutna, technikum kończyła w Łodzi. Jest osobą transpłciową – o czym powiedziała na antenie TVN. Jest bardzo świadoma siebie i swojej przemiany. Podchodzi do tematu bardzo dojrzale i odpowiedzialnie. Adriana jest wizażystką, zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w makijażu artystycznym i artystycznym scenicznym.

Data emisji: 17 stycznia 2023

Ten materiał nie powstałby bez Was. Wspieraj mnie na Patronite!


Ten materiał jest bezpłatny, bo JejPerfekcyjnosc.pl troszczy się o promowanie treści LGBTQ+ i niezależnych mediów, których coraz mniej w sieci. Wspierając tę stronę, pomagasz zapewnić jej suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa ale i pewność dostarczania nowej rozrywki. Przekaż swój JEDNORAZOWY datek:


Wypowiedz się! Skomentuj!
JEJ PERFEKCYJNOŚĆ ZAPRASZA NA DRINKA - cotygodniowa audycja, w której w każdy wtorek o 22:00 Jej Perfekcyjność zaprasza do studia telewizyjnego osoby mniej i bardziej znane i namawia je na szczerą rozmowę przy drinku. A czasem przy dwóch. Bo przecież w ten sposób rozmawia się i łatwiej, i przyjemniej.