Studiowała filologię orientalną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Początkowo pracowała w rozgłośniach radiowych: RMF FM, Program Trzeci Polskiego Radia, Sekcja polska BBC. Później związała się z mediami prasowymi i internetowymi: „Dziennik Polska-Europa-Świat”, „Przekrój”, „Wprost”, „Newsweek” (szefowa działu „Społeczeństwo”), Onet.pl (magazyn „Onet Opinie”). Wydała książki: wywiad z Jackiem Poniedziałkiem („Wyjście z cienia”), wywiad z Andrzejem Żuławskim („Ostatnie słowo”) i reportaże o ofiarach przemocy psychicznej („Dlaczego nikt nie widzi, że umieram”).

Data emisji: 20 grudnia 2022

Ten materiał nie powstałby bez Was. Wspieraj mnie na Patronite!


Ten materiał jest bezpłatny, bo JejPerfekcyjnosc.pl troszczy się o promowanie treści LGBTQ+ i niezależnych mediów, których coraz mniej w sieci. Wspierając tę stronę, pomagasz zapewnić jej suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa ale i pewność dostarczania nowej rozrywki. Przekaż swój JEDNORAZOWY datek:


Wypowiedz się! Skomentuj!
JEJ PERFEKCYJNOŚĆ ZAPRASZA NA DRINKA - cotygodniowa audycja, w której w każdy wtorek o 22:00 Jej Perfekcyjność zaprasza do studia telewizyjnego osoby mniej i bardziej znane i namawia je na szczerą rozmowę przy drinku. A czasem przy dwóch. Bo przecież w ten sposób rozmawia się i łatwiej, i przyjemniej.