Valerie przybyła z Trójmiasta, by zagościć na stałe na scenach warszawskich. Okrzyknięta kobietą-gumą, wygina się i przegina jak krakowski precel. Najbardziej lubi zaskakiwać, nie tylko widzów, ale też samą siebie, bo nigdy nie wie kiedy na scenie wypadnie jej dysk. Zwyciężczyni drag Queen Festiwalu im. Kim Lee 2021 oraz Next Drag LADACO. To właśnie ona jest gościnią nowego odcinka „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”.

Data emisji: 24 maja 2022

Ten materiał nie powstałby bez Was. Wspieraj mnie na Patronite!

Ten materiał jest bezpłatny, bo JejPerfekcyjnosc.pl troszczy się o promowanie treści LGBTQ+ i niezależnych mediów, których coraz mniej w sieci. Wspierając tę stronę, pomagasz zapewnić jej suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa ale i pewność dostarczania nowej rozrywki. Przekaż swój JEDNORAZOWY datek:

Wypowiedz się! Skomentuj!
JEJ PERFEKCYJNOŚĆ ZAPRASZA NA DRINKA - cotygodniowa audycja, w której w każdy wtorek o 22:00 Jej Perfekcyjność zaprasza do studia telewizyjnego osoby mniej i bardziej znane i namawia je na szczerą rozmowę przy drinku. A czasem przy dwóch. Bo przecież w ten sposób rozmawia się i łatwiej, i przyjemniej.