Edward Pasewicz to poeta, pisarz, dramaturg i kompozytor. W latach 2014-2020 był prezesem Stowarzyszenia Queerowe Centrum Kultury (QCK). Laureat wielu nagród, w tym m.in. VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jacka Bierezina (2001). Za tom „Och, Mitochondria” był nominowany do Nagrody Poetyckiej im. Wisławy Szymborskiej. W 2021 otrzymał nominację do Nagrody Literackiej „Nike” za tom „Sztuka bycia niepotrzebnym”. To właśnie on jest gościem nowego odcinka „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”.

Data emisji: 24 maja 2022

Ten materiał nie powstałby bez Was. Wspieraj mnie na Patronite!


Ten materiał jest bezpłatny, bo JejPerfekcyjnosc.pl troszczy się o promowanie treści LGBTQ+ i niezależnych mediów, których coraz mniej w sieci. Wspierając tę stronę, pomagasz zapewnić jej suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa ale i pewność dostarczania nowej rozrywki. Przekaż swój JEDNORAZOWY datek:


Wypowiedz się! Skomentuj!
JEJ PERFEKCYJNOŚĆ ZAPRASZA NA DRINKA - cotygodniowa audycja, w której w każdy wtorek o 22:00 Jej Perfekcyjność zaprasza do studia telewizyjnego osoby mniej i bardziej znane i namawia je na szczerą rozmowę przy drinku. A czasem przy dwóch. Bo przecież w ten sposób rozmawia się i łatwiej, i przyjemniej.