Co mam zrobić w związku „przyjaciół z benefitami”, żeby się nie zakochać? Poznałem parę, która proponowała mi związek poliamoryczny – co zrobić? Straciłem chęć do masturbacji i seksu – jak żyć?! Jak skutecznie znaleźć „sugar daddy”? Mam 30 lat i lubię tylko dużo starszych. Jaka jest dopuszczalna norma? Co zrobić jeśli fantazje erotyczne o Michale Wiśniewskim przeradzają się w obsesję? – na te i inne pytania odpowiedziała dr Anna Torpeda.

Data emisji: 10 kwietnia 2022

Zabawki erotyczne ze zniżką na kinkywinky.pl – z kodem TORPEDA.

Ten materiał nie powstałby bez Was. Wspieraj mnie na Patronite!


Ten materiał jest bezpłatny, bo JejPerfekcyjnosc.pl troszczy się o promowanie treści LGBTQ+ i niezależnych mediów, których coraz mniej w sieci. Wspierając tę stronę, pomagasz zapewnić jej suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa ale i pewność dostarczania nowej rozrywki. Przekaż swój JEDNORAZOWY datek:


Wypowiedz się! Skomentuj!
JEJ PERFEKCYJNOŚĆ ZAPRASZA NA DRINKA - cotygodniowa audycja, w której w każdy wtorek o 22:00 Jej Perfekcyjność zaprasza do studia telewizyjnego osoby mniej i bardziej znane i namawia je na szczerą rozmowę przy drinku. A czasem przy dwóch. Bo przecież w ten sposób rozmawia się i łatwiej, i przyjemniej.