Na Scenie Berlin w Krakowie 19 lutego o 20:00 trans zaprezentuje stand-up „Jej Perfekcyjność zaprasza na after”.

Stand-up jest pierwszym off-line wydarzeniem od kilku miesięcy. Sytuacja pandemiczna w Polsce pozwoliła bowiem dokonać lekkich poluzowań i ułatwić organizację niektórych wydarzeń. Wszystko jednak odbywać się będzie, oczywiście, w pełnym reżimie sanitarnym.

„Jej Perfekcyjność zaprasza na after” to stand-up, który krakowska publiczność miała okazję zobaczyć w sierpniu 2019. Od tamtej pory nie był grany w grodzie Kraka.

W opisie wydarzenia czytamy:

To na melanżu, to było na melanżu… 🎉🎉🎉 Tak przynajmniej śpiewa jakiś polski zespół trzeciego sortu.🔇 Ja jednak twierdzę, że to było na afterze.🔞 Bo w klubach to jeszcze próbujemy się jako-tako zachowywać.🕺 Dopiero potem, gdy alkohol🥤💎 i emocje💕 zebrane podczas nocy zaczynają się ulewać, zaczyna się prawdziwa impreza.🍾 Na afterze dzieje się dużo więcej.🔞Dlatego zapraszam Was na after ze mną.👯 Poznajcie brudną💩, szaloną🤪, nieokiełznaną🏃‍♂️, naćpaną💉 część życia nocnego Warszawy.🌃 Nie bójcie się, poprowadzę Was za rękę.👐 Prosto do piekła.🔥

Tego wieczoru wyjdziecie oburzeni😤, zniesmaczeni🤢, roześmiani😂 i wybawieni😜. Dla Jej Perfekcyjności nie ma świętości.❌ Nie ma też tematów tabu❌ (dlatego wstęp od 18 lat⛔️), bo śmiać się można ze wszystkiego. A że transetka💅 najbardziej lubi śmiać się z siebie (i swojej nadwagi), to na pewno spodziewać się możecie: transfobii💩, homofobii💩, body-shamingu💩, fat-shamingu💩, ageizmu💩 i wszelkich innych obrzydliwych rzeczy. 💩💩💩

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie bilety.teatrnowy.com.pl w cenie 25 zł. W przypadku, gdy zostaną wolne miejsca, bilety będzie można kupić także w dniu wydarzenia przy wejściu w cenie 30 zł.

Wypowiedz się! Skomentuj!