Ruszyły zgłoszenia do internetowej wersji queerowego wydarzenia dla początkujących artystek_tów. Będą one przyjmowane do 28 kwietnia.

Queer Open Stage to cykl wydarzeń, na których pojawiają się początkujące osoby występujące oraz takie, które chcą przetestować nowy program lub spróbować swoich sił w czymś zupełnie nowym.

Dotychczas wydarzenie odbywało się w warszawskim klubie LOKO ale przedłużający się okres zamknięcia, przenosi je do internetu.

Do show zgłosić się mogą nie tylko zupełne_i amatorki_rzy ale też osoby, które już zaczęły swoją przygodę ze sztuką queer ale też osoby, które już mają za sobą debiut ale nadal nie są szeroko rozpoznawalne i chciałyby to w przyszłości zmienić.

Opis wydarzenia zachęca:

Nadszedł czas na Twój debiut. 👨‍🎤 Nadszedł czas, by świecić jak na prawdziwą gwiazdę przystało!🌟🌟🌟 Pokaż się na 🎙️Queer Open Stage🎙️!

Zapraszamy początkujące
🔹drag queen_king,
🔹tancerki_erzy,
🔹voguerki_erów,
🔹osoby śpiewające i performujące oraz
🔹 stand-uperki_erów.

Jeśli zastanawiasz się kiedy, jak i gdzie zadebiutować, to odpowiedź jest już jasna. Właśnie tutaj, podczas Queer Open Stage On-Line!🎙️

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 kwietnia ale samo wydarzenie zaplanowane jest na piątek 8 maja.

Zasady Queer Open Stage:

1️⃣ Zgłaszamy się mailem do 28 kwietnia na open@jejperfekcyjnosc.pl wraz ze swoim NUMEREM TELEFONU!
2️⃣ Nie ma znaczenia dziedzina, w jakiej chcesz wystąpić!
3️⃣ Każdy występ trwa max 7 minut.
4️⃣ Liczba występów jest ograniczona.
5️⃣ Po każdym występie jury komentuje i ocenia występ.
6️⃣ Na sam koniec nagradza Was publiczność.

Wasze występy oceniać będzie publiczność ale także jury w skład którego wejdzie 👩‍⚖️Jej Perfekcyjność oraz 👩‍⚖️juror-gość!

Wypowiedz się! Skomentuj!