Święto zakochanych za pasem. Może czas więc pomyśleć o prezencie dla ukochanej osoby? Do 14 lutego na zamówienia w sklep.jejperfekcyjnosc.pl można dostać aż 15 procent zniżki!

No ok, może walentynki są naciąganym świętem, które próbuje nam wmówić, że romantyczna, monogamiczna wizja miłości jest jedyną, najlepszą i w ogóle. I jasne, nie musimy podzielać takiej opinii. Ba! Byłoby lepiej, gdyby nikt tego nie robił. No ale okazja do zniżki jest, prawda? Więc nie ma co narzekać, tylko korzystać trzeba!

Warunkiem otrzymania zniżki jest zakup co najmniej 2 przedmiotów – tak, żebyś miał coś dla siebie i dla ukochanej osoby. A jeśli nie masz kogoś takiego – tym lepiej, obie rzeczy zostają dla Ciebie!

Podczas zakupów w sklep.jejperfekcyjnosc.pl wpisz kod promocyjny „kocham2020„, by otrzymać zniżkę. Kod zadziała tylko, jeśli w koszyku znajdują się co najmniej 2 przedmioty.

Waszej uwadze polecamy przede wszystkim najnowsze przedmioty w sklepie – koszulki i poduszki! Kilka przykładowych produktów znajdziecie poniżej:

Zniżka nie obejmuje case’ów do iPhone’a.

Wypowiedz się! Skomentuj!