Wyjątkowa okazja – w lutym, podczas urodzinowej trasy stand-upowej Jej Perfekcyjności, szansę zaprezentowania się mają początkujące osoby zajmujące się stand-upem.

To pierwszy raz, gdy tego typu okazja pojawia się na stand-upach w Polsce. Nigdy dotychczas osoby LGBTQ nie miały takiej platformy i takiej szansy. Już w lutym pojawi się ona po raz pierwszy.

Wiem, jak trudno jest zacząć. Pamiętam dwa lata temu moje pierwsze show „Jej Perfekcyjność zaprasza do Azji”. Nie wiedziałam, czy ktokolwiek przyjdzie i czy ktokolwiek lubi taki rodzaj humoru. Ale dzięki wsparciu innych osób, odważyłam się i zaczęłam swoje show. Mam nadzieję, że teraz ja pomogę komuś zacząć karierę – mówi Jej Perfekcyjność.

W każdym z miast, w których odbywają się pokazy „Jej Perfekcyjność zaprasza na urodziny”, przed występem Jej, szansę na pokazanie się ma 1-2 osoby, które chciałyby zacząć swoją przygodę ze stand-upem.

Osoby chętne mogą zgłosić się mailowo na adres standup@jejperfekcyjnosc.pl, podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz miasto, w którym chciałyby wystąpić. Na zgłoszenia jest czas do 31 stycznia.

Spośród wszystkich osób, które odważą się zgłosić, wybrane zostaną 1-2 na każde miasto. Będą mogły potem zaprezentować krótki, 10-minutowy program przed występem Jej Perfekcyjności. Wszystkie osoby występujące otrzymają upominek od Jej Perfekcyjności i marki On Lemon.

Mam nadzieję, że dzięki takiej okazji, więcej osób odważy się robić stand-up a dodatkowo, że uda mi się poznać nowe, zdolne osoby!

Harmonogram trasy „Jej Perfekcyjność zaprasza na urodziny”:

Wypowiedz się! Skomentuj!