Kraków, Warszawa i Katowice to miasta, które Jej Perfekcyjność odwiedzi ze swoim nowym, świątecznym programem stand-upowym na przełomie listopada i grudnia.

Premierowe show odbędzie się w Kawiarni Literackiej w Krakowie już 28 listopada. Stand-uperka podkreśla, że jej pierwsze wykonania zawsze są wyjątkowe. W przeciwieństwie do większości stand-uperów, nie testuje ona wcześniej swoich programów przed mniejszą publicznością.

– Scena stand-upów LGBT w Polsce jest tak mała, że nie miałabym gdzie i z kim tego robić. Wykorzystuję więc moich znajomych i na nich, często bez ich wiedzy, testuję materiał. Więc premiera w Krakowie będzie dla mnie wyjątkowa.

Jej Perfekcyjność podkreśla, że krakowska publiczność jest jej ulubioną. To zaś ma powodować, że stres przed show będzie mniejszy.

Kolejne pokazy programu odbędą się 4 grudnia w warszawskim LOKO oraz 12 grudnia w katowickiej Teorii. Drugie miejsce dzień później obchodzi swoje urodziny.

To dla mnie olbrzymi zaszczyt, że mogę się tam pojawić. Teoria, choć jest miejscem bardzo kameralnym, świetnie się sprawdza na moich stand-upach i strasznie się cieszę, że uda mi się tam w tak ważnym dla tego miejsca czasie pojawić!

Lista miejsc, w których ze świątecznymi żartami pojawi się trans nie jest oficjalnie zamknięta, choć sama trans podkreśla, że w okresie przedświątecznym trudno czasem znaleźć odpowiedni termin.

Wstęp na wszystkie wydarzenia kosztuje 15 zł. Osoby wspierające Jej Perfekcyjność na Patronite kwotą 75 zł mają okazję wejść na każdy ze stand-upów za darmo raz w miesiącu.

Linki do wydarzeń na facebooku: Kraków, Warszawa i Katowice.

Wypowiedz się! Skomentuj!