Patronite.pl/JejPerfekcyjnosc

Wspólnie możemy ocalić „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”! Bez Was nie uda się to na pewno.

Pomysł uruchomienia profilu Patronite pojawił się w związku z obawami o przyszłość programu „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”. Po 4 latach emisji program został na razie zawieszony. Aby uruchomić jego piątą edycję, potrzebne jest Wasze wsparcie.

Dotychczas koszt przygotowania każdego odcinka (ok. 1000 zł) ponoszony był przez Jej Perfekcyjność i współpracującą z nią fundację. Ta forma finansowania jest już jednak niemożliwa. Dlatego pojawiła się inicjatywa wspólnego, grupowego wsparcia talk-show.

W wpisie na Patronite.pl/JejPerfekcyjnosc czytamy:

Trochę się wahałam, prawdę mówiąc. Bo nie jest łatwo prosić innych o wsparcie. Ale potem pomyślałam sobie: skoro tyle osób namawia mnie na założenie Patronite, to może coś w tym jest? A poza tym – przecież program, który robię, dostępny jest zupełnie za darmo. Skoro ja się czymś dzielę, to może i Wy zdecydujecie się podzielić czymś ze mną.

W opisie na Patronite.pl/JejPerfekcyjnosc czytamy też, że cały projekt jest czymś, na co wpływa mogą mieć wszystkie osoby, które zdecydują się wesprzeć inicjatywę.

Jestem świeża w tych kwestiach. Nie wiem, czy odpowiednio dobrałam progi wsparcia, czy właściwe i satysfakcjonujące są dla Was prezenty, które w zamian otrzymujecie. Musicie mi to wszystko powiedzieć! Bo jednak skoro to nasz wspólny projekt, to liczę na to, że wspólnie ogarniemy go tak, żeby każdy był zadowolony.

Wsparcie odbywa się za pomocą strony Patronite.pl/JejPerfekcyjnosc

Wypowiedz się! Skomentuj!