Wrzesień obfituje w nowe miasta, które ze swoimi programami stand-upowymi odwiedzi Jej Perfekcyjność. Poza Łodzią i Szczecinem będzie to także Lublin i Bydgoszcz!

We wrześniu trans pojawi się w nowych miastach, gdzie zagra po raz pierwszy swój program „Jej Perfekcyjność zaprasza do łóżka”. Już 5 września zobaczyć będzie można ją w łódzkim Pop’n’Art, zaś 11 września w szczecińskiej Piwnicy Kany.

Cieszę się na Szczecin, bo to tuż obok mojego rodzinnego Goleniowa. Mam nadzieję i wiem, że niektóre osoby, które znałam lub znam z tego miasta, mają zamiar przyjechać do Szczecina na ten wieczór. Cieszę się też, bo to środa przed II Marszem Równości w Szczecinie. Zapowiada się więc bardzo queerowy tydzień w mieście! – komentuje Jej Perfekcyjność.

Pod koniec miesiąca Jej zawita także do Lublina i Bydgoszczy. W obu miastach zagra w najbardziej queerowych przestrzeniach, jakie mają do zaoferowania obie miejscowości. Lubelskie Wyrko dopiero co otworzyło się po niedawnym remoncie, zaś bydgoski Red Pub to miejsce znane doskonale wszystkim osobom LGBTQ z okolicy.

Nowe miasta nie oznaczają jednak, że trans zamierza omijać dotychczasowe lokalizacje. Już 19 września pojawi się w Krakowie, gdzie zaprezentuje nowe show „Jej Perfekcyjność zaprasza do JuEsEj” a 26 września w Poznaniu „Jej Perfekcyjność zaprasza na after”.

Lista stand-upowych występów Jej Perfekcyjności we wrześniu:

  • 05/09 – Łódź, Pop’n’Art – „Jej Perfekcyjność zaprasza do łóżka” (facebook)
  • 11/09 – Szczecin, Piwnica Kany – „Jej Perfekcyjność zaprasza do łóżka” (facebook)
  • 19/09 – Kraków, Kawiarnia Literacka – „Jej Perfekcyjność zaprasza do JuEsEj” (facebook)
  • 25/09 – Lublin, Wyrko – „Jej Perfekcyjność zaprasza do łóżka” (facebook)
  • 26/09 – Poznań, Punto Punto – „Jej Perfekcyjność zaprasza na after” (facebook)
  • 27/09 – Bydgoszcz, Red Pub – „Jej Perfekcyjność zaprasza do łóżka” (facebook)

Wypowiedz się! Skomentuj!