Pierwsze nagranie już w tę środę w warszawskim LOKO. Tematem będzie zdrada wśród gejów.

Program, powraca po kilkumiesięcznej przerwie ale pojawi się w nowej odsłonie. Tym razem nagrania odbywać się będą w LOKO przy udziale publiczności na żywo. Na nagranie obowiązuje wstęp wolny.

Jej Perfekcyjność podkreśla, że nowy talk-show tylko z pozoru przypominać będzie „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”.

– Tak, tutaj też pijemy alkohol… Ale to jedyne podobieństwo. „Szoty z JP” będą dużo krótsze, bardziej „szotowe”, mniej poważne, no i ostatecznie montowane. Ich tematyka będzie chyba też jednak nieco odważniejsza i dużo bardziej skupiona na naszej społeczności – wyjaśnia Jej Perfekcyjność.

Program kierowany do odbiorców LGBT w humorystyczny sposób porusza tematy ważne i mniej ważne dla tej społeczności. Zaproszeni goście wraz z prowadzącą próbują odpowiedzieć na tytułowe pytania, przy okazji racząc się alkoholem. W miarę upływu programu ich odpowiedzi są coraz odważniejsze…

Stereotyp mówi, że geje nie są fanami wierności. Że preferują otwarte związki, szybki i niezobowiązujący seks. Że o to im głównie chodzi. Że z racji obowiązującego wzorca męskości – facet-zdobywca, facet-macho, facet-seksualny drapieżca – nie przejmują się tak bardzo byciem wiernym.
Jak jest naprawdę? Czy rzeczywiście zdradzają częściej? Skąd się wziął ten pogląd?

O tym mowa będzie w nowym odcinku „Szotów z JP”, na nagranie których przyjść może każdy z Was. Gościem będzie Andrzej Wasilewski.

Program wcześniej nadawany był w czwartki o 19:00. Częstotliwość jego emisji na pewno się zmieni. Trans zapowiada, że będzie publikować nowe nagrania raz w miesiącu.

A tak wyglądała zapowiedź programu, gdy ruszał:

Fot. Jej Perfekcyjność, Freepik, Nathan Rupert – CC BY-NC-ND 2.0

Wypowiedz się! Skomentuj!