To ma być show, które się nie powtórzy. Jej Perfekcyjność zaprasza dzień przed Paradą Równości 2019 na stand-up, jakiego jeszcze nie było.

Sama autorka zapowiada, że będzie to show one-time-only. To znaczy, że zagra go tylko raz – dokładnie dzień przed Paradą Równości 2019.

Program ma dotyczyć samej parady jak i innych marszy, w których brała udział trans. Jak sama policzyła, w tym roku dobije już do około 70 manifestacji „pride’owych” w których brała udział. Jest więc o czym opowiadać.

W opisie wydarzenia czytamy m.in.:

Paradujemy?‍♂️, maszerujemy?‍♂️, idziemy?‍♂️. Po równość✅, po wolność✅ i po dobrą zabawę✅. Żeby zniszczyć kraj?, zniszczyć Polskę? i polską rodzinę?‍?‍?. Żeby seksualizować dzieci?, deseksualizować księży⛪, móc żyć po swojemu a przy okazji rozwalić cywilizację?.
Każda parada?️‍? i marsz?️‍? to masa wydarzeń – przed, w trakcie i po. A życie, jak to życie – pisze najlepsze scenariusze?. Z tych scenariuszy wybieram dla Was to, co najśmieszniejsze?. Jako że paraduję od kilkunastu lat?, robiłam paradę najdłużej ze wszystkich w historii? a do tego lubię, żeby było zabawnie… No to po prostu zebrałam to w kupię.?
▶▶▶ I dzień przed Paradą Równości 2019 zapraszam Was na wyjątkowy stand-up o paradzie!?️‍?

Całość odbędzie się w piątek 7 czerwca o 19:00 w LOKO w Warszawie. Wstęp na wydarzenie kosztuje jedynie 15 zł. Liczba miejsc ograniczona.

Wydarzenie znaleźć można na facebooku tutaj.

Wypowiedz się! Skomentuj!