„Jej Perfekcyjność zaprasza do łóżka” to tytuł programu stand-upowego, z którym trans jeździ aktualnie po Polsce. W czwartek po raz pierwszy zawita do Wrocławia i zakończy w ten sposób trasę.

Wydarzenie gościć będzie CoffeePlanet na wrocławskim Rynku. Całość rusza w czwartek o 19:30. Program, jak zapowiada trans, potrwa na pewno do około 21:30.

A w programie stand-up trans – „Jej Perfekcyjność zaprasza do łóżka”. Warszawska, krakowska i poznańska publiczność miała już okazję zobaczyć to show.

W opisie wydarzenia czytamy:

Ponoć łóżko powinno być najwygodniejszym meblem w mieszkaniu. Nie u mnie… na moim półtoraosobowym meblu spały już dziesiątki mężczyzn, więc nieco się wyrobiło.

Wyrobiłam się i ja. Wiem już, kogo zapraszać do niego trzeba a kogo nie. Opowiem Wam o tym, jak krzyczałam „jeszcze!” i jak musiałam wyganiać jednego kochanego, by za chwilę pojawił się w nim drugi. O tym, jak czekałam na gwiazdę porno pod klubem nocnym i jak weszłam do współlokatora, żeby zabrać mu chłopaka z łóżka.

Mówiąc krótko: tej nocy zdradzę Wam wszystkie seksrety! Bez ściemy, bez owijania w bawełnę i bez pomijania obrzydliwych szczegółów.

Show, jak zawsze, będzie nie tylko zabawne ale i kontrowersyjne. Tak twierdzą osoby, które miały okazję oglądać show podczas jego premiery ale i podkreśla to sama autorka.

Bilety wstępu na stand-up kupić będzie można na miejscu.

Wydarzenie na facebooku znaleźć można tutaj.

Wypowiedz się! Skomentuj!