We wtorek po lanym poniedziałku wraca „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”. Tym razem Mikołaj Milcke opowie o swoich nowych książkach. I napije się dobrego drinka.

Mikołaj Milcke występuje pod pseudonimem, nie ujawnił publicznie swojego prawdziwego imienia i nazwiska. Swoją debiutancką powieść, zatytułowaną „Gej w wielkim mieście”, publikował najpierw jako internetowy blog. W 2011 roku wydał ją drukiem, a rok później – w formie audiobooka i e-booka. Zawarł w niej wątki autobiograficzne.

W maju 2013 roku wydał drugą książkę, zatytułowaną „Chyba strzelę focha!”, będącą kontynuacją historii z debiutanckiej powieści. Wspólnie z Justyną Sokołowską prowadził codzienny cykl radiowych felietonów „Świat na różowo” w warszawskim Radiu Kolor.

W 2015 roku wydał trzecią książkę, zatytułowaną „Różowe kartoteki”.

23 marca 2017 roku ujawnił, że pisze trzecią część powieści Gej w wielkim mieście. Właśnie tę książkę i jej okładkę ujawni w ten wtorek w „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”!

Przez dłuższy czas nie ujawniał swojego wizerunku, odmawiał udzielania wywiadów telewizyjnych, nie zgadzał się na fotografowanie, udzielał jedynie wywiadów radiowych w trakcie promocji pierwszej książki.

W 2013 roku, po premierze książki „Chyba strzelę focha!”, w Internecie pojawiło się kilka zdjęć autora. W 2015 roku, na okładce książki Różowe Kartoteki, wraz ze zdjęciem autora pojawiła się informacja, że urodził się w Sokołowie Podlaskim.

Mikołaj Milcke już w ten wtorek pojawi się o 22:00 na żywo na facebook.com/JejPerfekcyjnosc w programie „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”!

Wypowiedz się! Skomentuj!