Kino Bez Tabu to nowy cykl filmowy w warszawskim LOKO. Pierwszy pokaz porusza temat gejowskiej zdrady a pokazany zostanie film „Fatalny układ”.

Kino Bez Tabu ma być szansą i okazją do spotkania się i porozmawiania – w kontekście pokazanych filmów – o sprawach związanych ze społecznością LGBTQ i nie tylko. Dlatego też na pierwszy ogień poszła kwestia zdrady wśród gejów.

Gościem, który weźmie udział w rozmowie będzie Piotr „Grabari” Grabarczyk. To dziennikarz, vloger, komentator show-biznesowy i autor grabari.pl. Wyoutowany gej, żyjący aktualnie w związku. Duże poczucie humoru, silny charakter i przebojowość sprawiają, że jest jednym z najciekawszych komentatorów w polskim światku LGBTQ.

O filmie dowiadujemy się, że:

David zdaje się mieć wszystko – jest młody, atrakcyjny i właśnie dostał się do wymarzonej szkoły tańca. Ma też jednak poważny problem – od dwóch lat jest w związku z żonatym mężczyzną, który w dodatku jest mężem jego siostry. Z czasem ta relacja jest coraz trudniejsza do utrzymania, rodzi coraz to nowe konflikty i nie daje się już dalej ukrywać.
„Fatalny układ” to kameralny, niskobudżetowy film o dużym ładunku emocjonalnym. Opowiada o dramatycznych skutkach zdrady i kłamstw, które potrafią zniszczyć całe życie.

Pokaz i dyskusja odbędą się w warszawskim LOKO przy ulicy Smolnej 36. Wstęp kosztuje tylko 5 zł. Więcej na temat wydarzenia znaleźć można na facebooku.

Wypowiedz się! Skomentuj!