6 marca w warszawskim pubie LOKO startuje trasa stand-upu „Jej Perfekcyjność zaprasza do łóżka”.

W jej ramach trans odwiedzi jeszcze Poznań, Kraków i Trójmiasto. Szczegóły i daty ogłoszone będą wkrótce.

Jej Perfekcyjność zdradza:

Kończę rozmowy i ustalanie szczegółów. Moje występy w tych miastach są pewne, pozostaje kwestia detali. Po ich ustaleniu będę mogła oficjalnie zaprosić wszystkich na kolejne odsłony „Jej Perfekcyjność zaprasza do łóżka. Stand-up tour”.

W programie zobaczyć będzie można najnowszy stand-up trans – „Jej Perfekcyjność zaprasza do łóżka”. Warszawska publiczność miała już okazję zobaczyć to show na początku lutego. Po jego sukcesie zadecydowano, żeby rozpocząć trasę po Polsce.

Podane dotychczas lokalizacje nie zamykają listy. Wiadomo, że prowadzone są już negocjacje z innymi miastami i być może lista miejsc do odwiedzenia powiększy się jeszcze bardziej.

W opisie wydarzenia czytamy:

Ponoć łóżko ?️ powinno być najwygodniejszym meblem w mieszkaniu. Nie u mnie… na moim półtoraosobowym meblu spały już dziesiątki mężczyzn ?????, więc nieco się wyrobiło.
Wyrobiłam się i ja. Wiem już, kogo zapraszać do niego trzeba? a kogo nie✋. Opowiem Wam o tym, jak krzyczałam „jeszcze!”? i jak musiałam wyganiać jednego kochanego ?‍❤️‍?‍?, by za chwilę pojawił się w nim drugi ?‍❤️‍?‍?. O tym, jak czekałam na gwiazdę porno? pod klubem nocnym i jak weszłam do współlokatora, żeby zabrać mu chłopaka z łóżka ?.
Mówiąc krótko: tej nocy zdradzę Wam wszystkie seksrety! Bez ściemy, bez owijania w bawełnę i bez pomijania obrzydliwych szczegółów.❣️

Show, jak zawsze, będzie nie tylko zabawne ale i kontrowersyjne. Tak twierdzą osoby, które miały okazję oglądać show podczas jego premiery ale i podkreśla to sama autorka.

Bilety wstępu na stand-up kupić będzie można na miejscu.

Pierwsze show – w Warszawie – znaleźć można na facebooku tutaj.

Wypowiedz się! Skomentuj!