Po raz pierwszy w talk-show Jej Perfekcyjności pojawią się osoby, które… już gościły na jej kanapie.

Jak zapowiada gospodyni, ten odcinek będzie na pewno bardzo wyjątkowy. Poza tym, że w programie pojawią się poprzedni goście, szykują się kolejne niespodzianki.

Jej Perfekcyjność zdradza:

Nie może być tak, że nic niezwykłego się nie dzieje! Dlatego zapraszam Was do oglądania nas w ten wtorek o 22:00 na żywo na facebooku. Będzie dzianie, będzie picie, będzie zabawnie i inaczej, niż zwykle.

Wśród gości, którzy pojawią się w studiu, znajdują się:

  • Charlotte – jedna z najbardziej znanych polskich drag queen, wulkan energii, miłośniczka imprez i szalonej zabawy, dusza towarzystwa i niesamowita performerka.
  • Patryk Chilewicz – dziennikarz showbiznesowy, komentator pudelkowy, znawca popkultury ale i współtwórca Vogule Poland oraz imprez spod tego szyldu, didżej i artysta.
  • Dawid i Jakub – małżeństwo gejów, którzy od czasu swojego debiutu z piosenkami Roxette stali się jedną z najbardziej rozpoznawalnych par jednopłciowych w Polsce, aktualnie wywalczyli orzeczenie sądu, które mówi, że polska konstytucja nie zakazuje małżeństw osób tej samej płci.
  • Bartosz Pańczyk – dziennikarz showbiznesowy, redaktor „Faktu” i największy i najwierniejszy (jak twierdzi) fan Edyty Górniak, komentator życia rozrywkowego i bywalec imprez ze ściankami.
  • Marek Szolc – jedyny wyoutowany gej w Radzie Warszawy, działacz na rzecz praw człowieka ale i ochrony środowiska, niepoprawny romantyk i uśmiechnięty polityk z .Nowoczesnej.
  • Madox – artysta, którego w Polsce rozpoznają chyba wszyscy, wokalista i muzyk, który rozpoczynał od talent shows, by dziś samodzielnie kierować swoją karierą i cieszyć się szacunkiem młodszych adeptów sztuki rozrywkowej.

Wszyscy oni (ale nie tylko oni!) pojawią się w studiu „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” już w ten wtorek – 19 lutego 2019 o godzinie 22:00 na żywo tylko na facebook.com/JejPerfekcyjnosc.

Zaproszone osoby gościły już w talk-show w minionych latach a poszczególne odcinki zobaczyć można poniżej.

Charlotte

Patryk Chilewicz

Jakub i Dawid

Bartosz Pańczyk

Marek Szolc

Madox

Wypowiedz się! Skomentuj!