Miśki się nie nudzą i już wybrali sobie swojego mistera na ten rok. I to właśnie on będzie gościem „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” w ten wtorek o 22:00 na żywo na facebooku.

Po świąteczno-noworocznej przerwie wraca program „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”. Pierwszym gościem w 2019 roku będzie Mr. Bear Poland 2019.

Gdy zgłosił się do wyborów mistera, pisał o sobie:

Aktywista LGBTQ+. Mentalny „guy next door”, hiper empata i wrażliwiec, niepoprawny optymista i agregat dobrej energii. Na co dzień designer, zajmuje się grafiką użytkową (brandingiem) oraz doradztwem w zakresie strategii marek. Zapalony rowerzysta oraz gaymer. Ostatnimi czasy na nowo odkrywa „wyciszający” fenomen wspinaczki górskiej. Uwielbia podróżować i poznawać ludzi a czas spędzany z przyjaciółmi to dla niego szczęście w czystej formie.

Od lat zaangażowany w działalność społeczności polskich miśków, zdobył wreszcie upragniony tytuł i w tym roku to on jest naj-naj ze wszystkich bearsów w naszym kraju.

W najbliższy wtorek pojawi się w studiu „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”, by opowiedzieć o sobie i swojej społeczności. Wszystko to na żywo we wtorek 15 stycznia 2019 o 22:00 tylko na facebook.com/JejPerfekcyjnosc.

Wypowiedz się! Skomentuj!